14.3 C
Keratea
Τετάρτη, 20 Οκτωβρίου, 2021

ΕΠΣΑΝΑ: Το πρόγραμμα Α’ και Β’ κατηγορίας

Πρόσφατα Άρθρα

Αναλυτικά το πρόγραμμα της Α’ κατηγορίας στην για τη σεζόν 2016-2017.

1η αγωνιστική 16η
Αστέρας Βάρης-Ολυμπιακός Αγ. Στεφ.
Αχιλλέας Κ. Αχαρνών-Παλληνιακός
Αήττητος Σπάτων-Μαρκό
ΑΠΟ Νικολακάκης-Άρης Βούλας
Γλυκά Νερά-ΑΟ Κορωπίου
Κεραυνός Κερατέας-Μάχη Μαραθώνα
ΑΟ Ατλαντίς-Ολυμπιακός Λαυρίου
Λαυρεωτική-Κρυονέρι

2η αγωνιστική 17η
Λαυρεωτική-Αστέρας Βάρης
Ολυμπιακός Αγ. Στεφ.-Αχιλλέας Κ. Αχαρνών
Παλληνιακός-Αήττητος Σπάτων
Μαρκό-ΑΠΟ Νικολακάκης
Άρης Βούλας-Γλυκά Νερά
ΑΟ Κορωπίου-Κεραυνός Κερατέας
Μάχη Μαραθώνα-ΑΟ Ατλαντίς
Κρυονέρι-Ολυμπιακός Λαυρίου

3η αγωνιστική 18η
Αχιλλέας Κ. Αχαρνών-Λαυρεωτική
Αήττητος Σπάτων-Ολυμπιακός Αγ. Στεφ.
ΑΠΟ Νικολακάκης-Παλληνιακός
Γλυκά Νερά-Μαρκό
Κεραυνός Κερατέας-Άρης Βούλας
ΑΟ Ατλαντίς-ΑΟ Κορωπίου
Ολυμπιακός Λαυρίου-Μάχη Μαραθώνα
Αστέρας Βάρης-Κρυονέρι

4η αγωνιστική 19η
Λαυρεωτική-Αήττητος Σπάτων
Αστέρας Βάρης-Αχιλλέας Κ. Αχαρνών
Ολυμπιακός Αγ. Στεφ.-ΑΠΟ Νικολακάκης
Παλληνιακός-Γλυκά Νερά
Μαρκό-Κεραυνός Κερατέας
Άρης Βούλας-ΑΟ Ατλαντίς
ΑΟ Κορωπίου-Ολυμπιακός Λαυρίου
Κρυονέρι-Μάχη Μαραθώνα

5η αγωνιστική 20ή
ΑΠΟ Νικολακάκης-Λαυρεωτική
Αήττητος Σπάτων-Αστέρας Βάρης
Γλυκά Νερά-Ολυμπιακός Αγ. Στεφ.
Κεραυνός Κερατέας-Παλληνιακός
ΑΟ Ατλαντίς-Μαρκό
Ολυμπιακός Λαυρίου-Άρης Βούλας
Μάχη Μαραθώνα-ΑΟ Κορωπίου
Αχιλλέας Κ. Αχαρνών-Κρυονέρι

6η αγωνιστική 21η
Λαυρεωτική-Γλυκά Νερά
Αστέρας Βάρης-ΑΠΟ Νικολακάκης
Αχιλλέας Κ. Αχαρνών-Αήττητος Σπάτων
Ολυμπιακός Αγ. Στεφ.-Κεραυνός Κερατέας
Παλληνιακός-ΑΟ Ατλαντίς
Μαρκό-Ολυμπιακός Λαυρίου
Άρης Βούλας-Μάχη Μαραθώνα
Κρυονέρι-ΑΟ Κορωπίου

7η αγωνιστική 22η
Κεραυνός Κερατέας-Λαυρεωτική
Γλυκά Νερά-Αστέρας Βάρης
ΑΠΟ Νικολακάκης-Αχιλλέας Κ. Αχαρνών
ΑΟ Ατλαντίς-Ολυμπιακός Αγ. Στεφ.
Ολυμπιακός Λαυρίου-Παλληνιακός
Μάχη Μαραθώνα-Μαρκό
ΑΟ Κορωπίου-Άρης Βούλας
Αήττητος Σπάτων-Κρυονέρι

8η αγωνιστική 23η
Λαυρεωτική-ΑΟ Ατλαντίς
Αστέρας Βάρης-Κεραυνός Κερατέας
Αχιλλέας Κ. Αχαρνών-Γλυκά Νερά
Αήττητος Σπάτων-ΑΠΟ Νικολακάκης
Ολυμπιακός Αγ. Στεφ.-Ολυμπιακός Λαυρίου
Παλληνιακός-Μάχη Μαραθώνα
Μαρκό-ΑΟ Κορωπίου
Κρυονέρι-Άρης Βούλας

9η αγωνιστική 24η
Ολυμπιακός Λαυρίου-Λαυρεωτική
ΑΟ Ατλαντίς-Αστέρας Βάρης
Κεραυνός Κερατέας-Αχιλλέας Κ. Αχαρνών
Γλυκά Νερά-Αήττητος Σπάτων
Μάχη Μαραθώνα-Ολυμπιακός Αγ. Στεφ.
ΑΟ Κορωπίου-Παλληνιακός
Άρης Βούλας-Μαρκό
ΑΠΟ Νικολακάκης-Κρυονέρι

10η αγωνιστική 25η
Λαυρεωτική-Μάχη Μαραθώνα
Αστέρας Βάρης-Ολυμπιακός Λαυρίου
Αχιλλέας Κ. Αχαρνών-ΑΟ Ατλαντίς
Αήττητος Σπάτων-Κεραυνός Κερατέας
ΑΠΟ Νικολακάκης-Γλυκά Νερά
Ολυμπιακός Αγ. Στεφ.-ΑΟ Κορωπίου
Παλληνιακός-Άρης Βούλας
Κρυονέρι-Μαρκό

11η αγωνιστική 26η
ΑΟ Κορωπίου-Λαυρεωτική
Μάχη Μαραθώνα-Αστέρας Βάρης
Ολυμπιακός Λαυρίου-Αχιλλέας Κ. Αχαρνών
ΑΟ Ατλαντίς-Αήττητος Σπάτων
Κεραυνός Κερατέας-ΑΠΟ Νικολακάκης
Άρης Βούλας-Ολυμπιακός Αγ. Στεφ.
Μαρκό-Παλληνιακός
Γλυκά Νερά-Κρυονέρι

12η αγωνιστική 27η
Λαυρεωτική-Άρης Βούλας
Αστέρας Βάρης-ΑΟ Κορωπίου
Αχιλλέας Κ. Αχαρνών-Μάχη Μαραθώνα
Αήττητος Σπάτων-Ολυμπιακός Λαυρίου
ΑΠΟ Νικολακάκης-ΑΟ Ατλαντίς
Γλυκά Νερά-Κεραυνός Κερατέας
Ολυμπιακός Αγ. Στεφ.-Μαρκό
Κρυονέρι-Παλληνιακός

13η αγωνιστική 28η
Μαρκό-Λαυρεωτική
Άρης Βούλας-Αστέρας Βάρης
ΑΟ Κορωπίου-Αχιλλέας Κ. Αχαρνών
Μάχη Μαραθώνα-Αήττητος Σπάτων
Ολυμπιακός Λαυρίου-ΑΠΟ Νικολακάκης
ΑΟ Ατλαντίς-Γλυκά Νερά
Παλληνιακός-Ολυμπιακός Αγ. Στεφ.
Κεραυνός Κερατέας-Κρυονέρι

14η αγωνιστική 29η
Λαυρεωτική-Παλληνιακός
Αστέρας Βάρης-Μαρκό
Αχιλλέας Κ. Αχαρνών-Άρης Βούλας
Αήττητος Σπάτων-ΑΟ Κορωπίου
ΑΠΟ Νικολακάκης-Μάχη Μαραθώνα
Γλυκά Νερά-Ολυμπιακός Λαυρίου
Κεραυνός Κερατέας-ΑΟ Ατλαντίς
Κρυονέρι-Ολυμπιακός Αγ. Στεφ.

15η αγωνιστική 30ή
Ολυμπιακός Αγ. Στεφ.-Λαυρεωτική
Παλληνιακός-Αστέρας Βάρης
Μαρκό-Αχιλλέας Κ. Αχαρνών
Άρης Βούλας-Αήττητος Σπάτων
ΑΟ Κορωπίου-ΑΠΟ Νικολακάκης
Μάχη Μαραθώνα-Γλυκά Νερά
Ολυμπιακός Λαυρίου-Κεραυνός Κερατέας
ΑΟ Ατλαντίς-Κρυονέρι

ΕΠΣΑΝΑ: Το πρόγραμμα της Β’ κατηγορίας

1η αγωνιστική 18η
Γέρακας-
ΑΟ Σταμάτα-Αετός Πικερμίου
Άνοιξη-Διόνυσος
Πρωτέας Παλ. Φωκ.-Παλλαυρεωτικός
Σαρωνικός Αναβ.-Ωρωπός
Θησέας Ν. Μάκρης-ΑΟ Άρτεμις
Παμπαιανικός-Δόξα Ποντίων
Αφιδναϊκός-Κουβαράς
Γιάννης Παθιακάκης-ΠΑΟ Καλυβίων

2η αγωνιστική 19η
Γιάννης Παθιακάκης-Γέρακας
-ΑΟ Σταμάτα
Αετός Πικερμίου-Άνοιξη
Διόνυσος-Πρωτέας Παλ. Φωκ.
Παλλαυρεωτικός-Σαρωνικός Αναβ.
Ωρωπός-Θησέας Ν. Μάκρης
ΑΟ Άρτεμις-Παμπαιανικός
Δόξα Ποντίων-Αφιδναϊκός
ΠΑΟ Καλυβίων-Κουβαράς

3η αγωνιστική 20η
ΑΟ Σταμάτα-Γιάννης Παθιακάκης
Πρωτέας Παλ. Φωκ.-Αετός Πικερμίου
Σαρωνικός Αναβ.-Διόνυσος
Θησέας Ν. Μάκρης-Παλλαυρεωτικός
Παμπαιανικός-Ωρωπός
Αφιδναϊκός-ΑΟ Άρτεμις
Κουβαράς-Δόξα Ποντίων
Γέρακας-ΠΑΟ Καλυβίων

4η αγωνιστική 21η
Γιάννης Παθιακάκης-Άνοιξη
Γέρακας-ΑΟ Σταμάτα
-Πρωτέας Παλ. Φωκ.
Αετός Πικερμίου-Σαρωνικός Αναβ.
Διόνυσος-Θησέας Ν. Μάκρης
Παλλαυρεωτικός-Παμπαιανικός
Ωρωπός-Αφιδναϊκός
ΑΟ Άρτεμις-Κουβαράς
ΠΑΟ Καλυβίων-Δόξα Ποντίων

5η αγωνιστική 22η
Πρωτέας Παλ. Φωκ.-Γιάννης Παθιακάκης
Άνοιξη-Γέρακας
Σαρωνικός Αναβ.-
Θησέας Ν. Μάκρης-Αετός Πικερμίου
Παμπαιανικός-Διόνυσος
Αφιδναϊκός-Παλλαυρεωτικός
Κουβαράς-Ωρωπός
Δόξα Ποντίων-ΑΟ Άρτεμις
ΑΟ Σταμάτα-ΠΑΟ Καλυβίων

6η αγωνιστική 23η
Γιάννης Παθιακάκης-Σαρωνικός Αναβ.
Γέρακας-Πρωτέας Παλ. Φωκ.
ΑΟ Σταμάτα-Άνοιξη
-Θησέας Ν. Μάκρης
Αετός Πικερμίου-Παμπαιανικός
Διόνυσος-Αφιδναϊκός
Παλλαυρεωτικός-Κουβαράς
Ωρωπός-Δόξα Ποντίων
ΠΑΟ Καλυβίων-ΑΟ Άρτεμις

7η αγωνιστική 24η
Θησέας Ν. Μάκρης-Γιάννης Παθιακάκης
Σαρωνικός Αναβ.-Γέρακας
Πρωτέας Παλ. Φωκ.-ΑΟ Σταμάτα
Παμπαιανικός-
Αφιδναϊκός-Αετός Πικερμίου
Κουβαράς-Διόνυσος
Δόξα Ποντίων-Παλλαυρεωτικός
ΑΟ Άρτεμις-Ωρωπός
Άνοιξη-ΠΑΟ Καλυβίων

8η αγωνιστική 25η
Γιάννης Παθιακάκης-Παμπαιανικός
Γέρακας-Θησέας Ν. Μάκρης
ΑΟ Σταμάτα-Σαρωνικός Αναβ.
Άνοιξη-Πρωτέας Παλ. Φωκ.
-Αφιδναϊκός
Αετός Πικερμίου-Κουβαράς
Διόνυσος-Δόξα Ποντίων
Παλλαυρεωτικός-ΑΟ Άρτεμις
ΠΑΟ Καλυβίων-Ωρωπός

9η αγωνιστική 26η
Αφιδναϊκός-Γιάννης Παθιακάκης
Παμπαιανικός-Γέρακας
Θησέας Ν. Μάκρης-ΑΟ Σταμάτα
Σαρωνικός Αναβ.-Άνοιξη
Κουβαράς-
Δόξα Ποντίων-Αετός Πικερμίου
ΑΟ Άρτεμις-Διόνυσος
Ωρωπός-Παλλαυρεωτικός
Πρωτέας Παλ. Φωκ.-ΠΑΟ Καλυβίων

10η αγωνιστική 27η
Γιάννης Παθιακάκης-Κουβαράς
Γέρακας-Αφιδναϊκός
ΑΟ Σταμάτα-Παμπαιανικός
Άνοιξη-Θησέας Ν. Μάκρης
Πρωτέας Παλ. Φωκ.-Σαρωνικός Αναβ.
Βουλιαγμένη-Δόξα Ποντίων
Αετός Πικερμίου-ΑΟ Άρτεμις
Διόνυσος-Ωρωπός
ΠΑΟ Καλυβίων-Παλλαυρεωτικός

11η αγωνιστική 28η
Γιάννης Παθιακάκης-Δόξα Ποντίων
Κουβαράς-Γέρακας
Αφιδναϊκός-ΑΟ Σταμάτα
Παμπαιανικός-Άνοιξη
Θησέας Ν. Μάκρης-Πρωτέας Παλ. Φωκ.
ΑΟ Άρτεμις-Βουλιαγμένη
Ωρωπός-Αετός Πικερμίου
Παλλαυρεωτικός-Διόνυσος
Σαρωνικός Αναβ.-ΠΑΟ Καλυβίων

12η αγωνιστική 29η
Γιάννης Παθιακάκης-ΑΟ Άρτεμις
Γέρακας-Δόξα Ποντίων
ΑΟ Σταμάτα-Κουβαράς
Άνοιξη-Αφιδναϊκός
Πρωτέας Παλ. Φωκ.-Παμπαιανικός
Σαρωνικός Αναβ.-Θησέας Ν. Μάκρης
Βουλιαγμένη-Ωρωπός
Αετός Πικερμίου-Παλλαυρεωτικός
ΠΑΟ Καλυβίων-Διόνυσος

13η αγωνιστική 30η
Ωρωπός-Γιάννης Παθιακάκης
ΑΟ Άρτεμις-Γέρακας
Δόξα Ποντίων-ΑΟ Σταμάτα
Κουβαράς-Άνοιξη
Αφιδναϊκός-Πρωτέας Παλ. Φωκ.
Παμπαιανικός-Σαρωνικός Αναβ.
Παλλαυρεωτικός-Βουλιαγμένη
Διόνυσος-Αετός Πικερμίου
Θησέας Ν. Μάκρης-ΠΑΟ Καλυβίων

14η αγωνιστική 31η
Γιάννης Παθιακάκης-Παλλαυρεωτικός
Γέρακας-Ωρωπός
ΑΟ Σταμάτα-ΑΟ Άρτεμις
Άνοιξη-Δόξα Ποντίων
Πρωτέας Παλ. Φωκ.-Κουβαράς
Σαρωνικός Αναβ.-Αφιδναϊκός
Θησέας Ν. Μάκρης-Παμπαιανικός
Βουλιαγμένη-Διόνυσος
ΠΑΟ Καλυβίων-Αετός Πικερμίου

15η αγωνιστική 32η
Διόνυσος-Γιάννης Παθιακάκης
Παλλαυρεωτικός-Γέρακας
Ωρωπός-ΑΟ Σταμάτα
ΑΟ Άρτεμις-Άνοιξη
Δόξα Ποντίων-Πρωτέας Παλ. Φωκ.
Κουβαράς-Σαρωνικός Αναβ.
Αφιδναϊκός-Θησέας Ν. Μάκρης
Αετός Πικερμίου-Βουλιαγμένη
Παμπαιανικός-ΠΑΟ Καλυβίων

16η αγωνιστική 33η
Γιάννης Παθιακάκης-Αετός Πικερμίου
Γέρακας-Διόνυσος
ΑΟ Σταμάτα-Παλλαυρεωτικός
Άνοιξη-Ωρωπός
Πρωτέας Παλ. Φωκ.-ΑΟ Άρτεμις
Σαρωνικός Αναβ.-Δόξα Ποντίων
Θησέας Ν. Μάκρης-Κουβαράς
Παμπαιανικός-Αφιδναϊκός
ΠΑΟ Καλυβίων-Βουλιαγμένη

17η αγωνιστική 34η
Βουλιαγμένη-Γιάννης Παθιακάκης
Αετός Πικερμίου-Γέρακας
Διόνυσος-ΑΟ Σταμάτα
Παλλαυρεωτικός-Άνοιξη
Ωρωπός-Πρωτέας Παλ. Φωκ.
ΑΟ Άρτεμις-Σαρωνικός Αναβ.
Δόξα Ποντίων-Θησέας Ν. Μάκρης
Κουβαράς-Παμπαιανικός
Αφιδναϊκός-ΠΑΟ Καλυβίων

Σχολιασμός του άρθρου

Ενημέρωση μέσω Email

Εισάγετε το email σας για εγγραφή στην υπηρεσία αποστολής ειδοποιήσεων μέσω email για νέες δημοσιεύσεις.

Εγγραφείτε στο Newsletter του forkeratea.com

Ενημερωθείτε καθημερινά από την ιστοσελίδα forkeratea.com επιλέγοντας να λαμβάνετε το ηλεκτρονικό newsletter. Γράψτε παρακάτω το email σας.

ΤΑ ΠΙΟ ΔΗΜΟΦΙΛΗ

Παρόμοια Αρθρα

ΣΑΣ ΠΡΟΤΕΙΝΟΥΜΕ

ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ