38 C
Keratea
Παρασκευή, 30 Ιουλίου, 2021

Πρόγραμμα αγώνων της α’ φάσης του Κυπέλλου ΕΠΣΑΝΑ

Πρόσφατα Άρθρα

Έγινε γνωστό το πρόγραμμα αγώνων της α’ φάσης του Κυπέλλου ΕΠΣΑΝΑ. 
Συμμετέχουν 53 ομάδες και οι συναντήσεις της α’ φάσης διεξάγονται την ερχόμενη Τετάρτη 5/11, ώρα 14.30’.

 Η αγωνιστική αυτή, όπως και όλες οι αγωνιστικές του Κυπέλλου, εκτός από τους ημιτελικούς, θα γίνουν με το σύστημα απλών συναντήσεων αποκλεισμού (νοκ-άουτ). Σε περίπτωση ισοπαλίας, προβλέπεται ημίωρη παράταση και εν συνεχεία (αν παραμείνει η ισοπαλία) πέναλτυ.
Το πρόγραμμα έχει ως εξής:
Γήπ. Αγ. Στεφάνου: ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ
Γήπ. Ανθούσας: ΝΙΚΗΤΕΣ –
Γήπ. Ν. Μάκρης: ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΜΑΚΡΗΣ – ΜΑΡΚΟ
Γήπ. Σπάτων «Δ. Δημητρίου»: ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ
Γήπ. Λαυρίου «Γ. Ραφιάς»: ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ
Γήπ. Γλυκών Νερών Β’: ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛ. ΝΕΡΩΝ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ
Γήπ. Αφιδνών: ΑΦΙΔΝΑΪΚΟΣ – ΠΡΩΤΕΑΣ Π. ΦΩΚΑΙΑΣ
Γήπ. Βάρης: ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΣΥΚΑΜΙΝΟ
Γήπ. Άνοιξης: ΑΝΟΙΞΗ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΥ
Γήπ. Αγ. Μαρίνας: ΘΗΣΕΑΣ Ν. ΜΑΚΡΗΣ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ
Γήπ. Δροσιάς: ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ
Γήπ. Διονύσου: ΔΙΟΝΥΣΟΣ – ΡΑΜΝΟΥΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥ
Γήπ. Ραφήνας «Π. Σκούφος»: ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
Γήπ. Καλυβίων: ΚΑΛΥΒΙΑ – ΣΤΑΜΑΤΑ
Γήπ. Κρυονερίου: ΚΡΥΟΝΕΡΙ – ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
Γήπ. Αγ. Άννας: ΔΟΞΑ ΑΓ. ΑΝΝΑΣ – ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ
Γήπ. Ν. Παλατίων: ΩΡΩΠΟΣ – ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ
Γήπ. Γέρακα: ΓΕΡΑΚΑΣ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ. ΑΧΑΡΝΩΝ
Γήπ. Καπανδριτίου: ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙ – ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
Γήπ. Πολυδενδρίου: ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ – ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ
Γήπ. Αυλώνος: ΑΥΛΩΝΑΣ – ΑΡΤΕΜΙΣ
* Ο Κουβαράς προκρίθηκε κατόπιν κληρώσεως άνευ αγώνος στην β’ φάση.

Διαβάστε επίσης:

Σχολιασμός του άρθρου

μέσω Email

Εισάγετε το email σας για εγγραφή στην υπηρεσία αποστολής ειδοποιήσεων μέσω email για νέες δημοσιεύσεις.

Εγγραφείτε στο Newsletter του forkeratea.com

Ενημερωθείτε καθημερινά από την ιστοσελίδα forkeratea.com επιλέγοντας να λαμβάνετε το ηλεκτρονικό newsletter. Γράψτε παρακάτω το email σας.

ΤΑ ΠΙΟ ΔΗΜΟΦΙΛΗ

Παρόμοια Αρθρα

ΣΑΣ ΠΡΟΤΕΙΝΟΥΜΕ

ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

Διαβάστε επίσης: