Ανοίγει το Σάββατο η αυλαία του Final-4 του Κυπέλλου Γυναικών της ΕΣΠΑΑΑ που φιλοξενείται στο κλειστό γήπεδο της Κερατέας.
Μια ξεχωριστή γιορτή του αθηναϊκού βόλεϊ, όπου ετοιμάζονται να «μονομαχήσουν» τέσσερις εκ των ιστορικότερων ομάδων των πρωταθλημάτων της Αττικής.
Το πρόγραμμα των Αγώνων του Κυπέλλου Ελλάδας Γυναικών 2015-16

Ημιτελική Φάση
Σάββατο (14/5)
18.00 ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΑΟΝΝΝΕ ΑΜΑΖΟΝΕΣ (α)
20.00 ΑΟΝ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ (β)
Τελικός
Κυριακή (15/5)
20.00 Νικητής (α) – Νικητής (β)

ΤΑ ΡΟΣΤΕΡ ΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ



ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ -ΘΕΣΗ
Γ.Σ ΚΕΡΑΤΕΑΣ
ΠΑΠΑΜΙΧΑΛΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ   ΑΚΡΑΙΑ
ΝΤΑΡΔΗ ΓΕΩΡΓΙΑ  ΠΑΣΑΔΟΡΟΣ
ΑΓΓΕΛΗ ΘΕΟΔΩΡΑ ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ  ΠΑΣΑΔΟΡΟΣ
ΣΚΥΛΛΑΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ  ΑΚΡΑΙΑ
ΜΕΘΕΝΙΤΗ ΠΗΓΗ-ΑΝΝΑ  ΑΚΡΑΙΑ
ΠΕΤΣΗ ΝΙΚΗ  ΚΕΝΤΡΙΚΗ
ΓΙΑΝΝΑΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ  ΛΙΜΠΕΡΟ
ΛΙΟΥΜΗ ΜΑΡΙΝΑ ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ
ΜΠΟΖΩΒΙΤΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ  ΑΚΡΑΙΑ
ΛΑΝΑΡΑ ΜΑΡΚΕΛΛΑ ΔΙΑΓΩΝΙΑ
ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΛΙΜΠΕΡΟ
ΚΑΡΕΛΙΩΤΗ ΙΣΙΔΩΡΑ ΑΚΡΑΙΑ
ΜΕΓΑΓΙΑΝΝΗ  ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΑΚΡΑΙΑ
ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ:  ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΝΙΚΟΣ
ΦΥΣΙΟΘΕΡΑΠΕΥΤΗΣ ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ
ΕΦΟΡΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΚΩΣΤΑΣ
ΑΟΝΝΝΕ ΑΜΑΖΟΝΕΣ
ΑΥΓΟΚΛΟΥΡΗ  ΕΥΤΥΧΙΑ ΑΚΡΑΙΑ
ΠΟΛΙΤΗ ΣΤΕΛΛΑ ΔΙΑΓΩΝΙΑ
ΠΑΠΑΔΕΔΕ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΑΚΡΑΙΑ
ΒΑΜΒΑΚΟΠΟΥΛΟΥ  ΤΟΝΙΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗ
ΝΑΚΟΥ ΛΟΥΚΙΑ ΠΑΣΑΔΟΡΟΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΝΑΝΣΥ LIBERO-ΑΚΡΑΙΑ
ΙΩΣΗΦΙΔΗ ΣΟΦΙΑ LIBERO
ΜΕΡΣΙΑΔΗ ΜΑΡΙΝΑ ΑΚΡΑΙΑ
ΣΤΑΓΙΑ ΕΛΕΝΗ ΚΕΝΤΡΙΚΗ
ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΥ  ΑΝΝΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗ
ΒΕΛΙΣΣΑΡΗ  ΜΑΡΙΑ ΠΑΣΑΔΟΡΟΣ
ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ  ΙΩΑΝΝΑ ΠΑΣΑΔΟΡΟΣ
ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ: ΝΙΚΟΛΑΚΗΣ ΣΠΥΡΟΣ



ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ
ΠΑΠΑ ΦΩΤΕΙΝΗ ΠΑΣΑΔΟΡΟΣ
ΚΙΟΥΣΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΠΑΣΑΔΟΡΟΣ
ΚΕΦΑΛΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ
ΣΑΜΑΡΤΖΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ
ΠΑΛΛΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ
ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΗΛΙΑΝΑ ΑΚΡΑΙΑ
ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΗ ΚΕΛΥ ΑΚΡΑΙΑ
ΒΑΡΟΥΞΑΚΗ ΣΙΣΣΥ ΔΙΑΓΩΝΙΟΣ
ΚΑΡΑΜΟΥΤΖΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ ΔΙΑΓΩΝΙΟΣ
ΜΠΑΒΕΛΗ ΑΝΔΡΙΑΝΑ ΑΚΡΑΙΑ-ΔΙΑΓΩΝΙΟΣ
ΚΙΟΥΣΗ ΦΩΤΕΙΝΗ ΑΚΡΑΙΑ
ΝΙΚΟΛΑΡΑΚΟΥ ΝΕΦΕΛΗ  ΔΙΑΓΩΝΙΟΣ
ΓΟΥΛΑ ΙΣΙΔΩΡΑ ΛΙΜΠΕΡΟ
ΚΕΦΑΛΑ ΕΦΗ ΠΑΣΑΔΟΡΟΣ
Προπονήτρια: ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΑ
Έφορος :ΒΑΡΟΥΞΑΚΗ ΝΙΚΗ ,ΚΕΚΕΡΗΣ ΣΠΥΡΟΣ


ΑΟΝ ΒΥΡΩΝΟΣ
Σταυρινα  Χατζηαγγελή Διαγώνιος             
Αλίκη Στεργίου C Κεντρικός
Φωτεινή Σιαμέτη Κεντρικός
Κατερίνα Οικονομοπούλου            Λίμπερο
Σοφία Ακριτίδου Ακραίος
Μαρία Παπασταύρου Πασσαδόρος            
Μαργαρίτα Ντούρου Πασσαδόρος            
Ναταλία Σκαρπέτη Κεντρικός
Ελένη Μέρα Ακραία
Σοφία Βασιλαντωνάκη Διαγώνιος
Ελευθερία Μανατογιάννη            Λίμπερο
Ζωή Σερόλη Ακραία
Προπονητής: Χρήστος Χόνδρος

Έφορος: Κωνσταντίνος  Αθανασόπουλος