ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ 
ΟΛΟΙ ΟΙ ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΤΗΣ ‘’ΝΕΑΣ ΕΠΟΧΗΣ’’ 

Κατατέθηκε σήμερα στις 27 Απριλίου 2014 η δήλωση υποψηφιότητας συνδυασμού της παράταξής μας στο Πρωτοδικείο Αθηνών, η οποία έχει ως εξής:

1. ΛΕΒΑΝΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ, υποψήφιος Δήμαρχος

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ 


Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι 

1. ΜΠΕΛΣΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ (ΑΓΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ)

2. ΠΟΡΤΑΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ (ΑΓΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ)

3. ΦΙΛΙΝΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΑΓΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ)

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΕΡΑΤΕΑΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 


Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι 

1. ΑΔΑΜΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΚΕΡΑΤΕΑ)

2. ΑΛΕΞΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΚΕΡΑΤΕΑ)

3. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ (ΚΕΡΑΤΕΑ)

4. ΑΡΩΝΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ (ΚΕΡΑΤΕΑ)

5. BΑΣΙΛΕΙΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΚΕΡΑΤΕΑ)

6. ΖΑΡΟΛΙΑΓΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΚΕΡΑΤΕΑ)

7. ΖΑΡΟΛΙΑΓΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΚΕΡΑΤΕΑ)

8. ΚΑΤΣΙΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΚΕΡΑΤΕΑ)

9. ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΚΕΡΑΤΕΑ)

10. ΚΟΥΜΠΛΗ – ΜΑΝΩΛΗ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΚΕΡΑΤΕΑ)

11. ΜΑΚΡΗ ΑΡΕΤΟΥΣΑ του ΕΡΩΤΟΚΡΙΤΟΥ (ΚΕΡΑΤΕΑ)

12. ΜΗΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ (ΚΕΡΑΤΕΑ)

13. ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΘΕΟΦΑΝΗ (ΚΕΡΑΤΕΑ)

14. ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ ΣΟΦΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΚΕΡΑΤΕΑ)

15. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΚΕΡΑΤΕΑ)

16. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΚΕΡΑΤΕΑ)

17. ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ (ΚΕΡΑΤΕΑ)

18. ΠΟΛΥΜΕΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΟΛΥΜΕΡΟΥ (ΚΕΡΑΤΕΑ)

19. ΠΕΤΣΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΚΕΡΑΤΕΑ)

20. ΠΡΙΦΤΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ (ΚΕΡΑΤΕΑ)

21. ΡΕΡΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΚΕΡΑΤΕΑ)

22. ΡΟΖΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΚΕΡΑΤΕΑ)

23. ΣΤΑΜΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ (ΚΕΡΑΤΕΑ)

24. ΣΩΦΡΟΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΚΕΡΑΤΕΑ)



ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΣ 


Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι 

1. ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ ΑΣΠΑΣΙΑ (ΠΙΤΣΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

2. ΔΡΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ)

3. ΕΛ ΑΓΙΟΥΠ ΑΤΑΛΛΑ του ΝΤΑΜΕΝ (ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ)

4. ΖΕΚΙΟΥ – ΠΑΛΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΙΚΥ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

5. ΚΑΛΥΒΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΘΩΜΑ (ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ)

6. ΚΑΤΣΟΥΝΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ)

7. ΚΑΨΙΑΝΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ)

8. ΛΑΜΠΡΟΥΣΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ)

9. ΜΠΙΣΤΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΣΤΑΥΡΟΥ (ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ)

10. ΜΥΛΩΝΑΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ)

11. ΝΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ)

12. ΞΕΦΤΕΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ (ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ)

13. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ (ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ)

14. ΠΙΤΣΙΚΑΛΗ ΙΟΥΛΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ)

15. ΠΡΟΜΟΙΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ)

16. ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΧΑΡΗΣ) του ΙΩΑΝΝΗ (ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ)



ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 


Υποψήφιοι Σύμβουλοι 

1. ΒΑΜΒΑΚΟΥΛΑ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΑΓΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ)

2. ΓΟΥΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ (ΑΓΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ)

3. ΣΓΑΡΔΕΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ (ΑΓΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ)

4. ΤΣΙΜΠΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΑΓΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ)



ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΕΡΑΤΕΑΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 


Υποψήφιοι Σύμβουλοι 

1. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ (ΚΕΡΑΤΕΑ)

2. ΑΝΤΩΝΑΤΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΚΕΡΑΤΕΑ)

3. ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ (ΚΕΡΑΤΕΑ)

4. ΔΑΡΔΑΜΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΥΡΥΠΙΔΗ (ΚΕΡΑΤΕΑ)

5. ΔΗΜΟΥ – ΜΑΓΓΑΝΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΚΕΡΑΤΕΑ)

6. ΚΑΤΣΙΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΚΕΡΑΤΕΑ)

7. ΜΑΣΚΟΥΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ (ΚΕΡΑΤΕΑ)

8. ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΚΕΡΑΤΕΑ)

9. ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΚΕΡΑΤΕΑ)

10. ΠΕΤΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΑΜΕΡΙΚΑΝΟΣ) (ΚΕΡΑΤΕΑ)

11. ΤΖΙΜΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΚΕΡΑΤΕΑ)

12. ΤΣΑΧΑΛΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ (ΚΕΡΑΤΕΑ)

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΣ 


Υποψήφιοι Σύμβουλοι 

1. ΖΩΡΖΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΜΑΚΗΣ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ)

2. ΜΑΤΙΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ)

3. ΜΟΥΤΣΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΦΩΤΙΟΥ (ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ)

4. ΜΠΑΦΙΛΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΦΩΤΙΟΥ (ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ)

5. ΝΤΟΥΝΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ)

6. ΠΑΠΑΡΟΥΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ)

ΑΠΟ ΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΤΥΠΟΥ

Διαβάστε σχετικά:
«ΕΛΕΥΘΕΡΕΣ ΠΟΛΕΙΣ»: ΓΙΑ ΤΗ ΝΙΚΗ ΣΤΙΣ ΔΗΜΟΤΙΚΕΣ ΕΚΛΟΓΕΣ, OI ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ«ΕΛΕΥΘΕΡΕΣ ΠΟΛΕΙΣ»: ΓΙΑ ΤΗ ΝΙΚΗ ΣΤΙΣ ΔΗΜΟΤΙΚΕΣ ΕΚΛΟΓΕΣ, OI ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

«ΕΛΕΥΘΕΡΕΣ ΠΟΛΕΙΣ» ΓΙΑ ΤΗ ΝΙΚΗ ΣΤΙΣ ΔΗΜΟΤΙΚΕΣ ΕΚΛΟΓΕΣ     28/04/2014 Ο δημοτικός συνδυασμός «ΕΛΕΥΘΕΡΕΣ ΠΟΛΕΙΣ», ο υποψήφιος δήμαρχος Σταύρος Ιατρού και οι υποψήφιοι σύμβουλοι ευχόμαστε «Καλό Αγώνα» …

ΟΙ ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΑΙΝΟΤΟΜΙΑΣ. ΟΛΟΚΛΗΡΟ ΤΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟΟΙ ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΑΙΝΟΤΟΜΙΑΣ. ΟΛΟΚΛΗΡΟ ΤΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ

«ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΑΙΝΟΤΟΜΙΑ» ΛΟΥΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ (υποψήφιος Δήμαρχος) ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ •      ΛΟΥΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΑΓ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ) •      ΜΑΚΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΓΕ…

Παρουσίαση του ψηφοδελτίου της Λαϊκής Συσπείρωσης Λαυρεωτικής.Παρουσίαση του ψηφοδελτίου της Λαϊκής Συσπείρωσης Λαυρεωτικής.

ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΣ ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ Πραγματοποιήθηκε το Σάββατο το απόγευμα η παρουσίαση του ψηφοδελτίου της Λαϊκής Συσπείρωσης Λαυρεωτικής. Την παρουσίαση του ψηφοδελτίου έκανε ο υποψήφιος Δήμαρχος Αποστόλης Π…