Α’ Κατηγορία (27η αγωνιστική)

ΣΑΒΒΑΤΟ 8/4/2017,  

ΚΥΡΙΑΚΗ 9/4/2017 – ώρα 16.30’

AΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ 3-1 (2-0)
ΚΟΡΩΠΙ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ 0-1 (0-0)
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ 0-0
ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ 2-1 (2-0)

ΜΑΧΗ ΜΑΡ. – ΑΧΙΛΛΕΑΣ 3-1

ΚΕΡΑΥΝΟΣ – ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ 1-1
ΜΑΡΚΟ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Α.Σ. 3-1
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΚΡΥΟΝΕΡΙ 1-0
Β’ Κατηγορία (30ή αγωνιστική)
ΣΑΒΒΑΤΟ 8/4/2017,   

ΚΥΡΙΑΚΗ 2/4/2017 – ώρα 16.30’

ΑΝΟΙΞΗ – ΚΟΥΒΑΡΑΣ 3-0 (2-0)
ΠΡΩΤΕΑΣ Π. ΦΩΚΑΙΑΣ – ΑΦΙΔΝΑΪΚΟΣ 4-1 (4-1)
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ 0-0
ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ 1-1 (0-0)
ΚΑΛΥΒΙΑ – ΘΗΣΕΑΣ Ν. ΜΑΚΡΗΣ 2-2 (2-1)

ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΩΡΩΠΟΣ 1-2

ΓΕΡΑΚΑΣ – ΑΡΤΕΜΙΣ 1-2
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ 2-0



Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ                                                                                        ΟΜΑΔΕΣ                ΒΑΘ.     ΑΓ.         Ν.        Ι.     Η.      ΤΕΡΜ.
01. ΑΗΤΤΗΤΟΣ                 70      27      22      4        1       65-19
02. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Λ.         59      27      18      5        4        57-27
03. ΚΕΡΑΥΝΟΣ                 47      27      14      5        8        36-26
04. ΑΤΛΑΝΤΙΣ                  45      27      13      6        8        43-24
05. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Α.Σ.      43      27      13      4        10      37-37
06. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ       43      27      12      7        8        42-29
07. ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΡΗΣ         38      27      11      5        11      36-36
08. ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ           35      27      8        11      8        45-38
09. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ            34      27      9        7        11      36-42
10. ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ           34      27      10      4        13      33-42
11. ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ              34      27      9        7        11      35-41
12. ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ              34      27      10      4        13      31-39
13. ΚΟΡΩΠΙ                     29      27      8        5        14      21-36
14. ΑΧΙΛΛΕΑΣ                  26      27      7        5        15      34-48
15. ΜΑΡΚΟ                       25      27      7        4        16      28-50
16. ΚΡΥΟΝΕΡΙ                  8        27      1        5        21      21-66
Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
         ΟΜΑΔΕΣ                ΒΑΘ.        ΑΓ.           Ν.      Ι.         Η.           ΤΕΡΜ.
01. ΑΝΟΙΞΗ                      64      30      21      1        8        67-32
02. ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ              64      30      21      1        8        72-31
03. ΚΑΛΥΒΙΑ                    61      30      18      7        5        70-28
04. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ            58      30      18      4        8        40-22
05. ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ      56      30      16      8        6        52-32
06. ΘΗΣΕΑΣ                     55      30      16      7        7        47-30
07. ΠΡΩΤΕΑΣ Π.Φ.            52      30      16      4        10      48-36
08. ΩΡΩΠΟΣ                    49      30      15      4        11      47-34
09. ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ               42      30      12      6        12      45-40
10. ΑΕΤΟΣ ΠΙΚ.                41      30      11      8        11      43-42
11. ΑΡΤΕΜΙΣ                    40      30      11      7        12      47-47
12. ΣΤΑΜΑΤΑ                   39      30      10      9        11      41-38
13. ΓΕΡΑΚΑΣ                    34      30      10      4        16      45-52
14. ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ          33      30      10      3        17      41-53
15. ΑΦΙΔΝΑΪΚΟΣ              32      30      8        8        14      29-47
16. ΔΙΟΝΥΣΟΣ                  25      30      7        4        19      31-76
17. ΚΟΥΒΑΡΑΣ                  12      30      2        6        22      15-70
18. ΔΟΞΑ Π.                      4        30      1        3        26      21-91
– Η Δόξα Ποντίων παραιτήθηκε από το πρωτάθλημα κι έχει -2 β.

Σχόλια μέσω facebook