Α’ Κατηγορία (7η αγωνιστική)

ΣΑΒΒΑΤΟ 29/10/2016
ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ. ΑΧΑΡΝΩΝ 1-0 (1-0)
ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΥ 0-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ 4-1 (2-0)
ΚΥΡΙΑΚΗ 30/10/2016
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ 0-1 (0-0)
ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ 1-2 (0-1)
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΜΑΡΚΟ 2-0 (2-0)
ΚΟΡΩΠΙ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ 0-0
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ – ΚΡΥΟΝΕΡΙ 4-0 (1-0)
Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

      ΟΜΑΔΕΣ                   ΒΑΘ.    ΑΓ.      Ν.     Ι.       Η.      ΤΕΡΜ.
01. ΑΗΤΤΗΤΟΣ                 19      7        6        1        0        18-2
02. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Λ.         19      7        6        1        0        16-4
03. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Α.Σ.      16      7        5        1        1        10-4
04. ΚΕΡΑΥΝΟΣ                 15      7        5        0        2        10-3
05. ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ               14      7        4        2        1        8-5
06. ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ            12      7        4        0        3        9-8
07. ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΡΗΣ         11      7        3        2        2        9-8
08. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ       11      7        3        2        2        12-7
09. ΑΤΛΑΝΤΙΣ                  11      7        3        2        2        10-3
10. ΑΧΙΛΛΕΑΣ                   7        7        2        1        4        7-11
11. ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ            6        7        2        0        5        7-14
12. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ             6        7        1        3        3        6-13
13. ΚΟΡΩΠΙ                      5        7        1        2        4        4-11
14. ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ               2        7        0        2        5        5-10
15. ΚΡΥΟΝΕΡΙ                   2        7        0        2        5        6-19
16. ΜΑΡΚΟ                      1        7        0        1        6        3-18
* Η επόμενη 8η αγωνιστική (5-6/11/2016):
ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΑΤΛΑΝΤΙΣ
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ. ΑΧΑΡΝΩΝ – ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ – ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
ΜΑΡΚΟ – ΚΟΡΩΠΙ
ΚΡΥΟΝΕΡΙ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ

https://neaepsana.blogspot.gr/