http://2.bp.blogspot.com/-s5chxslNI2g/TsZkJgbniXI/AAAAAAAAB4Q/mB0yumUHctY/s1600/%25CE%25B5%25CE%25BB%25CE%25B5%25CF%2585%25CE%25B8%25CE%25B5%25CF%2581%25CE%25BF%25CE%25B9+%25CF%2580%25CE%25BF%25CE%25BB%25CE%25B9%25CF%2584%25CE%25B5%25CF%2582+forkeratea.png


Αθήνα, 18 Νοέμβρη 2011

300 ΝΕΑ ΣΤΕΛΕΧΗ ΣΤΟΥΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΣ ΠΟΛΙΤΕΣ

Ο ανεξάρτητος Βουλευτής Αττικής, Βασίλης Οικονόμου των Ελευθέρων Πολιτών καταψήφισε την κυβέρνηση Παπαδήμου ως μια νέα προσπάθεια να περάσουν οι ξεπερασμένες και αποτυχημένες πολιτικές του Μνημονίου, μέσα από το Κοινοβούλιο.

Το κίνημα όμως για μια Νέα Αρχή στην πατρίδα μας φουντώνει στην κοινωνία και ενεργοί πολίτες κυρίως από το χώρο του ΠΑΣΟΚ και της ευρύτερης Κεντροαριστεράς ενισχύουν τις τάξεις των Ελευθέρων Πολιτών.
Παρουσιάζουμε 300 νέα πρόσωπα που συμπληρώνουν τον πρώτο πυρήνα των 250 στελεχών σε όλη την Ελλάδα και τα οποία αποτελούν το δεύτερο κύμα προσχωρήσεων στην Πολιτική μας Κίνηση.

1. ΜΑΧΑΙΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α’ ΑΘΗΝΑΣ ΑΘΗΝΑ ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

2. ΠΑΠΑΣ ΔΗΜΟΣ Α’ ΑΘΗΝΑΣ ΑΘΗΝΑ ΔΑΣΚΑΛΟΣ

3. ΜΑΓΑΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α’ ΑΘΗΝΑΣ ΑΘΗΝΑ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΑΣ-ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ

4. ΜΑΖΑΡΑΚΗ ΠΑΡΘΕΝΑ Α’ ΑΘΗΝΑΣ ΑΘΗΝΑ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ Α’ ΑΘΗΝΑΣ

5. ΜΑΖΑΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΡΙΟΣ Α’ ΑΘΗΝΑΣ ΑΘΗΝΑ ΦΟΙΤΗΤΗΣ

6. ΚΩΛΕΤΗΣ ΠΕΤΡΟΣ Α’ ΑΘΗΝΑΣ ΑΘΗΝΑ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΣ

7. ΑΝΔΡΕΟΥ ΙΩΑΝΝΑ Α’ ΑΘΗΝΑΣ ΑΘΗΝΑ ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

8. ΠΙΚΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Α’ ΑΘΗΝΑΣ ΑΘΗΝΑ ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ

9. ΝΤΕΛΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ Α’ ΑΘΗΝΑΣ ΑΘΗΝΑ ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΑΣ

10. ΔΗΜΑΣΗΣ ΚΩΣΤΑΣ Α’ ΑΘΗΝΑΣ ΑΘΗΝΑ ΓΕΩΠΟΝΟΣ

11. ΚΑΣΣΑΒΕΤΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ Α’ ΑΘΗΝΑΣ ΑΘΗΝΑ ΕΠΙΚ. ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ ΝΟΜΙΚΗΣ ΘΡΑΚΗΣ

12. ΑΠΟΣΤΟΛΙΚΑ ΣΑΝΤΥ Β’ ΑΘΗΝΑΣ ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ

13. ΕΥΘΥΜΙΑΔΟΥ ΩΡΑΙΟΖΗΛΗ Β’ ΑΘΗΝΑΣ ΒΥΡΩΝΑΣ ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ

14. ΖΑΧΑΡΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ Β’ ΑΘΗΝΑΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΕΛ. ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ

15. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ Β’ ΑΘΗΝΑΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ ΔΗΜ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

16. ΜΑΝΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ Β’ ΑΘΗΝΑΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗ ΔΗΜ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

17. ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΜΗΔΗΣ Β’ ΑΘΗΝΑΣ Ν.ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

18. ΔΑΝΗΛΑΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Β’ ΑΘΗΝΑΣ Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ

19. ΤΕΤΡΙΓΚΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ Β’ ΑΘΗΝΑΣ Ν. ΙΩΝΙΑ ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ

20. ΒΑΪΟΥ ΑΝΘΗ Β ‘ΑΘΗΝΑΣ ΙΛΙΟΝ ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

21. ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΘΩΜΑΣ Β’ ΑΘΗΝΑΣ ΙΛΙΟΝ ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΟΣ

22. ΓΑΛΑΝΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ Β’ ΑΘΗΝΑΣ ΤΟΠΟΓΡΑΦΟΣ/ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙ

23. ΓΚΑΪΔΑΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Β’ ΑΘΗΝΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙ ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

24. ΣΤΑΣΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Β’ ΑΘΗΝΑΣ ΔΑΦΝΗ ΦΟΙΤΗΤΗΣ ΤΕΦΑΑ

25. ΣΤΑΣΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Β’ ΑΘΗΝΑΣ ΔΑΦΝΗ ΤΡΑΠ/ΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

26. ΜΠΙΜΠΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Β’ ΑΘΗΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΛ.ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ

27. ΘΥΜΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Β’ ΑΘΗΝΑΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΕΛ.ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ

28. ΜΠΟΤΣΗ ΣΟΦΙΑ Β’ ΑΘΗΝΑΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ ΛΟΓΙΣΤΡΙΑ

29. ΒΕΤΣΙΚΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Β’ ΑΘΗΝΑΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

30. ΔΡΑΠΑΝΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Β’ ΑΘΗΝΑΣ ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΗΣ

31. ΚΑΚΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Β’ ΑΘΗΝΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

32. ΚΑΜΠΟΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Β’ ΑΘΗΝΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

33. ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Β’ ΑΘΗΝΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

34. ΛΑΤΣΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Β’ ΑΘΗΝΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

35. ΤΑΟΥΛΤΣΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ Β’ ΑΘΗΝΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

36. ΤΑΟΥΣΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Β’ ΑΘΗΝΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

37. ΚΑΤΣΑΝΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Β’ ΑΘΗΝΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

38. ΝΤΟΥΡΑΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ Β’ ΑΘΗΝΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

39. ΦΙΝΟΚΑΛΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Β’ ΑΘΗΝΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

40. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ Β’ ΑΘΗΝΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

41. ΚΟΜΝΗΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Β’ ΑΘΗΝΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΗΣ

42. ΤΣΑΚΩΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Β’ ΑΘΗΝΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

43. ΤΖΙΒΑΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Β’ ΑΘΗΝΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

44. ΣΙΤΑΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Β’ ΑΘΗΝΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

45. ΜΠΟΥΜΠΑΡΑ ΒΑΪΑ Β’ ΑΘΗΝΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ ΔΗΜ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

46. ΚΟΚΚΙΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΑΝ. ΑΤΤΙΚΗ ΑΧΑΡΝΑΙ ΔΗΜ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

47. ΒΟΓΙΑΤΖΑΚΗ ΧΡΥΣΗ ΑΝ. ΑΤΤΙΚΗ ΑΧΑΡΝΑΙ ΕΛ. ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ

48. ΚΟΡΔΑΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝ. ΑΤΤΙΚΗ ΑΧΑΡΝΑΙ ΕΛ. ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ

49. ΚΑΤΑΡΑ ΦΩΤΕΙΝΗ ΑΝ. ΑΤΤΙΚΗ ΑΧΑΡΝΑΙ ΔΗΜ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

50. ΔΟΥΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΝ. ΑΤΤΙΚΗ ΑΧΑΡΝΑΙ ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ

51. ΚΑΤΣΑΝΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΑΝ. ΑΤΤΙΚΗ ΑΧΑΡΝΑΙ ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ

52. ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΤΟΥ ΣΤΕΛΛΑ ΑΝ. ΑΤΤΙΚΗ ΑΧΑΡΝΑΙ ΔΗΜ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

53. ΓΕΩΡΓΟΠΑΝΟΣ ΝΙΚΟΣ ΑΝ. ΑΤΤΙΚΗ ΑΧΑΡΝΑΙ ΕΛ. ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ

54. ΝΤΕΛΙΝΤΑΔΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ ΑΝ. ΑΤΤΙΚΗ ΑΧΑΡΝΑΙ ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ

55. ΔΗΜΗΤΡΕΣΗ ΕΛΕΝΗ ΑΝ. ΑΤΤΙΚΗ ΑΧΑΡΝΑΙ ΕΛ. ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ

56. ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΝ. ΑΤΤΙΚΗ ΑΧΑΡΝΑΙ ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

57. ΝΑΥΡΟΖΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΝ. ΑΤΤΙΚΗ ΑΧΑΡΝΑΙ ΛΟΓΙΣΤΡΙΑ

58. ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΚΗΣ ΑΝ. ΑΤΤΙΚΗ ΑΧΑΡΝΑΙ ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

59. ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ ΑΝ. ΑΤΤΙΚΗ ΑΧΑΡΝΑΙ ΔΗΜ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

60. ΣΚΕΝΤΖΟΣ ΚΩΣΤΑΣ ΑΝ. ΑΤΤΙΚΗ ΑΧΑΡΝΑΙ ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ

61. ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΑΝ. ΑΤΤΙΚΗ ΑΧΑΡΝΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ

62. ΠΑΝΤΕΛΙΑ ΕΥΗ ΑΝ. ΑΤΤΙΚΗ ΑΧΑΡΝΑΙ ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

63. ΜΠΑΡΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΑΝ. ΑΤΤΙΚΗ ΘΡΑΚ/ΝΕΣ ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ

64. ΡΑΓΚΟΥΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΝ. ΑΤΤΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑ ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ

65. ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΣ ΑΝ. ΑΤΤΙΚΗ ΑΓΙΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ

66. ΓΕΡΑΜΟΥΤΣΟΣ ΤΑΣΟΣ ΑΝ. ΑΤΤΙΚΗ ΑΓΙΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΙΑΤΡΟΣ

67. ΖΑΡΙΦΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΑΝ. ΑΤΤΙΚΗ ΑΝΑΒΥΣΣΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ

68. ΤΖΕΛΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΑΝ .ΑΤΤΙΚΗ ΑΝΑΒΥΣΣΟΣ ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ

69. ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΤΑΣΟΣ ΑΝ. ΑΤΤΙΚΗ ΚΟΥΒΑΡΑΣ ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

70. ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ ΧΛΟΗ ΑΝ. ΑΤΤΙΚΗ ΚΑΛΥΒΙΑ ΟΙΚΙΑΚΑ

71. ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΤΑΣΟΣ ΑΝ. ΑΤΤΙΚΗ ΠΑΙΑΝΙΑ ΑΞΙΩΜΑΤΙΚΟΣ ΕΑ

72. ΝΤΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝ. ΑΤΤΙΚΗ ΠΑΙΑΝΙΑ ΓΥΜΝΑΣΤΗΣ

73. ΠΑΠΑΕΥΘΥΜΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΝ. ΑΤΤΙΚΗ ΠΑΙΑΝΙΑ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ

74. ΤΖΩΙΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΝ. ΑΤΤΙΚΗ ΠΑΙΑΝΙΑ ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ

75. ΣΚΥΛΟΔΗΜΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ ΑΝ. ΑΤΤΙΚΗ ΠΑΙΑΝΙΑ ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ

76. ΛΕΙΒΑΔΙΩΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΝ. ΑΤΤΙΚΗ ΠΑΛΗΝΗ ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

77. ΠΑΡΑΣΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΝ. ΑΤΤΙΚΗ ΣΤΑΜΑΤΑ ΟΙΚΙΑΚΑ

78. ΜΠΟΡΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΝ. ΑΤΤΙΚΗ ΣΤΑΜΑΤΑ ΕΡΓΟΛΑΒΟΣ ΔΗΜ/ΝΩΝ ΕΡΓΩΝ

79. ΠΕΠΠΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΑΝ. ΑΤΤΙΚΗ ΣΤΑΜΑΤΑ ΕΛ. ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ

80. ΖΕΪΒΕΚΗ ΕΥΔΟΞΙΑ ΑΝ. ΑΤΤΙΚΗ ΣΤΑΜΑΤΑ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΔΕΗ

81. ΣΤΑΜΠΟΥΛΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ΑΝ. ΑΤΤΙΚΗ ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΨΥΧΟΛΟΓΟΣ

82. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΕΛΕΝΗ ΑΝ. ΑΤΤΙΚΗ ΑΥΛΩΝΑ ΕΜΠΟΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΩΝ

83. ΔΕΜΕΝΑΓΑΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΑΝ. ΑΤΤΙΚΗ ΑΥΛΩΝΑΣ ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

84. ΜΑΓΓΙΝΑ ΛΙΤΣΑ ΑΝ. ΑΤΤΙΚΗ ΑΥΛΩΝΑ ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

85. ΜΑΡΚΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ ΑΝ. ΑΤΤΙΚΗ ΒΟΥΛΑ ΣΥΜΒ. ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ

86. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΕΛΕΝΗ ΑΝ. ΑΤΤΙΚΗ ΚΕΡΑΤΕΑ ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ




87. ΜΕΞΗΣ ΣΠΥΡΟΣ ΑΝ. ΑΤΤΙΚΗ ΚΕΡΑΤΕΑ ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ




88. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΝ. ΑΤΤΙΚΗ ΚΕΡΑΤΕΑ ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ




89. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΝ. ΑΤΤΙΚΗ ΚΕΡΑΤΕΑ ΕΛ. ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ




90. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΝ. ΑΤΤΙΚΗ ΚΕΡΑΤΕΑ ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ




91. ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ΑΝ. ΑΤΤΙΚΗ ΚΕΡΑΤΕΑ ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ




92. ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΝΙΚΟΣ ΑΝ. ΑΤΤΙΚΗ ΚΕΡΑΤΕΑ ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ




93. ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΤΑΚΗΣ ΚΕΡΑΤΕΑ ΑΝ. ΑΤΤΙΚΗ ΚΕΡΑΤΕΑ ΔΗΜ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ




94. ΖΟΥΛΙΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΝ. ΑΤΤΙΚΗ ΚΕΡΑΤΕΑ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΕΑΣ




95. ΖΟΡΤΟΣ ΚΩΣΤΑΣ ΑΝ. ΑΤΤΙΚΗ ΚΕΡΑΤΕΑ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ




96. ΘΕΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΝ. ΑΤΤΙΚΗ ΚΕΡΑΤΕΑ ΑΝΤΙΣΤΡΑΤΗΓΟΣ ΕΑ




97. ΣΙΑΜΕΤΗΣ ΘΕΟΦΥΛΑΚΤΟΣ ΑΝ. ΑΤΤΙΚΗ ΚΕΡΑΤΕΑ ΕΛ. ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ




98. ΣΤΥΛΙΑΡΑΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΑΝ. ΑΤΤΙΚΗ ΚΕΡΑΤΕΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

99. ΣΙΑΜΕΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΑΝ. ΑΤΤΙΚΗ ΒΑΡΗ ΕΛ. ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ

100. ΖΑΜΑΝΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΝ. ΑΤΤΙΚΗ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙ ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ

101. ΕΞΑΡΧΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΝ. ΑΤΤΙΚΗ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙ ΑΡΤΟΠΟΙΟΣ

102. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΝ. ΑΤΤΙΚΗ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙ ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΟΣ

103. ΜΠΟΥΛΕΚΟΣ ΝΤΙΝΟΣ ΑΝ. ΑΤΤΙΚΗ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙ ΕΛ. ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ

104. ΚΑΠΑΣΚΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΝ. ΑΤΤΙΚΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ ΔΗΜ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

105. ΝΗΣΙΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΝ. ΑΤΤΙΚΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ ΑΓΡΟΤΗΣ

106. ΜΠΟΥΣΟΥΛΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ-ΝΩΝΤΑΣ ΑΝ. ΑΤΤΙΚΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ

107. ΜΠΑΪΡΑΚΤΑΡΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝ. ΑΤΤΙΚΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ ΚΤΗΝΙΑΤΡΟΣ

108. ΑΝΘΟΥΣΗΣ ΘΑΝΟΣ ΑΝ. ΑΤΤΙΚΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ ΓΕΩΠΟΝΟΣ

109. ΣΥΡΡΟΣ ΒΑΪΟΣ ΑΝ. ΑΤΤΙΚΗ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΣ

110. ΚΟΝΤΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΝ. ΑΤΤΙΚΗ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛ. ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ

111. ΜΠΕΛΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΑΝ.ΑΤΤΙΚΗ ΑΦΙΔΝΕΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΟΣΕ

112. ΠΑΠΑΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΑΝ. ΑΤΤΙΚΗ ΩΡΩΠΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ

113. ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΡΥΔΑ ΜΑΡΙΑ ΑΝ. ΑΤΤΙΚΗ ΩΡΩΠΟΣ ΚΑΘΗΓΗΤΡΙΑ ΓΕΡΜΑΝΙΚΩΝ

114. ΜΥΛΩΝΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΑΝ. ΑΤΤΙΚΗ ΩΡΩΠΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ

115. ΦΥΛΛΗ ΦΩΤΕΙΝΗ ΑΝ. ΑΤΤΙΚΗ ΩΡΩΠΟΣ ΟΙΚΙΑΚΑ

116. ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΕΥΗ ΑΝ. ΑΤΤΙΚΗ ΩΡΩΠΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ

117. ΚΟΥΚΑ ΤΟΝΙΑ ΑΝ. ΑΤΤΙΚΗ ΩΡΩΠΟΣ ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

118. ΧΑΡΔΑΛΟΥΜΠΑ ΕΙΡΗΝΗ ΑΝ. ΑΤΤΙΚΗ ΝΕΑ ΜΑΚΡΗ ΟΙΚΙΑΚΑ

119. ΑΡΧΟΝΤΑΣ ΣΤΕΛΙΟΣ ΑΝ. ΑΤΤΙΚΗ ΝΕΑ ΜΑΚΡΗ ΑΣΦΑΛΙΣΤΗΣ

120. ΑΡΑΠΚΙΛΗΣ ΘΩΜΑΣ ΑΝ. ΑΤΤΙΚΗ ΡΑΦΗΝΑ ΑΝΤΙΠΛΟΙΑΡΧΟΣ Ε.Α.

121. ΚΟΛΙΑΣΤΑΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΝ. ΑΤΤΙΚΗ ΚΑΛΑΜΟΣ ΕΛ. ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ

122. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΑΝ. ΑΤΤΙΚΗ ΚΑΛΑΜΟΣ ΟΙΚΙΑΚΑ

123. ΣΚΟΥΤΕΛΙΑ ΑΝΝΑ ΑΝ. ΑΤΤΙΚΗ ΚΑΛΑΜΟΣ ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ

124. ΜΠΑΡΔΗ ΒΟΥΛΑ ΑΝ. ΑΤΤΙΚΗ ΚΑΛΑΜΟΣ ΚΑΘΗΓΗΤΡΙΑ ΑΓΓΛΙΚΩΝ

125. ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΝ. ΑΤΤΙΚΗ ΚΑΛΑΜΟΣ ΕΛ. ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ

126. ΠΑΝΤΕΛΙΑΔΗΣ ΜΕΝΕΛΑΟΣ ΑΝ. ΑΤΤΙΚΗ ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ ΣΥΝΑΤΞΙΟΥΧΟΣ

127. ΔΕΝΔΡΙΝΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΑΝ. ΑΤΤΙΚΗ ΛΑΥΡΙΟ ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ

128. ΚΩΤΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΝ. ΑΤΤΙΚΗ ΒΑΡΝΑΒΑΣ ΔΗΜ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

129. ΜΠΕΡΤΟΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΝ. ΑΤΤΙΚΗ ΑΡΤΕΜΙΔΑ ΕΛ. ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ

130. ΓΚΙΝΟΣΑΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΝ. ΑΤΤΙΚΗ ΣΠΑΤΑ ΕΛ. ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ

131. ΣΤΑΘΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΝ. ΑΤΤΙΚΗ ΣΠΑΤΑ ΕΜΠΟΡΟΣ

132. ΜΠΕΡΕΤΑ ΑΡΓΥΡΩ ΑΝ. ΑΤΤΙΚΗ ΣΠΑΤΑ ΟΙΚΙΑΚΑ

133. ΓΕΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΝ. ΑΤΤΙΚΗ ΣΠΑΤΑ ΕΛ. ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ

134. ΒΟΡΡΕΑΔΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΑΝ. ΑΤΤΙΚΗ ΣΠΑΤΑ ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ

135. ΠΑΠΑΚΥΠΡΙΑΝΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΝ. ΑΤΤΙΚΗ ΣΠΑΤΑ ΔΗΜ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

136. ΜΟΙΡΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗ ΜΑΝΔΡΑ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ

137. ΚΑΜΙΝΙΑΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗ ΜΑΝΔΡΑ ΣΥΝΔΙΚΑΛΙΣΤΗΣ ΕΒΟ

138. ΠΕΤΡΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗ ΝΕΑ ΠΕΡΑΜΟΣ ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

139. ΤΣΑΝΤΗΛΑ ΣΩΤΗΡΙΑ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗ ΝΕΑ ΠΕΡΑΜΟΣ ΕΠΟΧΙΚΗ ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΗΣ

140. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗ ΝΕΑ ΠΕΡΑΜΟΣ ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ

141. ΦΟΥΡΤΟΥΛΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗ ΜΕΓΑΡΑ ΕΛ. ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ

142. ΠΑΠΑΦΡΑΓΚΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗ ΜΕΓΑΡΑ ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

143. ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗ ΜΕΓΑΡΑ ΕΛ. ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑ

144. ΛΟΥΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗ ΜΕΓΑΡΑ ΟΙΚΟΔΟΜΙΚΕΣ ΕΡΓΑΣΙΕΣ

145. ΜΑΚΕΔΟΝΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗ ΜΕΓΑΡΑ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΜΟΤΟΣΙΚΛΕΤΩΝ

146. ΡΕΤΖΕΠΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗ ΜΕΓΑΡΑ ΟΙΚΙΑΚΑ

147. ΠΡΟΙΣΚΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗ ΜΕΓΑΡΑ ΟΙΚΟΔΟΜΙΚΕΣ ΕΡΓΑΣΙΕΣ

148. ΧΑΛΟΦΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗ ΜΕΓΑΡΑ ΔΗΜ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

149. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΝΩΝΤΑΣ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗ ΜΕΓΑΡΑ ΕΡΓΟΛΑΒΟΣ

150. ΔΑΡΡΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

151. ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΝΙΚΟΣ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ ΕΛ. ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ

152. ΚΑΜΠΟΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

153. ΚΑΛΛΙΕΡΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ ΕΛ. ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ

154. ΝΙΑΝΟΥΔΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗ ΖΕΦΥΡΙ ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ

155. ΣΤΡΑΤΗΓΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗ ΜΑΓΟΥΛΑ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ

156. ΑΔΑΜ ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗ ΜΑΓΟΥΛΑ ΔΗΜ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

157. ΜΠΟΚΟΛΙΝΗ ΜΑΡΙΑ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗ ΕΛΕΥΣΙΝΑ ΟΙΚΙΑΚΑ

158. ΓΚΙΝΑΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΑ ΕΛ. ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ

159. ΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΑ ΔΗΜ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

160. ΔΡΟΣΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΑ ΓΥΜΝΑΣΤΗΣ

161. ΝΤΟΚΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Α’ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑ ΙΣΤΙΟΠΛΟΟΣ

162. ΚΑΡΥΔΑΚΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ Α’ ΠΕΙΡΑΙΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

163. ΝΤΡΗΣ ΚΩΣΤΑΣ Α’ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΙΓΙΝΑ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΣ

164. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ Β’ ΠΕΙΡΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΔΗΜ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

165. ΙΟΡΔΑΝΙΔΗΣ ΣΙΜΟΣ Β’ ΠΕΙΡΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΔΗΜ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

166. ΜΕΤΑΞΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Β’ ΠΕΙΡΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

167. ΣΑΒΟΥΡΟΓΛΟΥ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ Β’ ΠΕΙΡΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

168. ΚΑΖΑΚΑ ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ Β’ ΠΕΙΡΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ

169. ΤΣΙΡΤΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Β’ ΠΕΙΡΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

170. ΤΟΥΜΑΖΑΤΟΣ ΛΟΥΚΑΣ Β’ ΠΕΙΡΑΙΑ ΝΙΚΑΙΑ ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ(ΠΡΩΗΝ ΑΝΤΙΔΗΜΑΡΧΟΣ)

171. ΓΙΟΜΠΑΛΙΔΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ Β’ ΠΕΙΡΑΙΑ ΝΙΚΑΙΑ ΕΛ. ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ

172. ΒΑΜΒΑΚΑΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ Β’ ΠΕΙΡΑΙΑ ΝΙΚΑΙΑ ΕΛ. ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ

173. ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ Β’ ΠΕΙΡΑΙΑ ΝΙΚΑΙΑ ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

174. ΜΠΙΛΙΑ ΔΑΝΑΗ Β’ ΠΕΙΡΑΙΑ ΝΙΚΑΙΑ ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

175. ΜΥΡΙΤΖΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ Β’ ΠΕΙΡΑΙΑ ΝΙΚΑΙΑ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ

176. ΝΑΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Β’ ΠΕΙΡΑΙΑ ΝΙΚΑΙΑ ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

177. ΣΙΜΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Β’ ΠΕΙΡΑΙΑ ΝΙΚΑΙΑ ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

178. ΤΣΙΑΡΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Β’ ΠΕΙΡΑΙΑ ΝΙΚΑΙΑ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ

179. ΑΣΠΙΩΤΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ Β’ ΠΕΙΡΑΙΑ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

180. ΚΑΤΑΒΕΛΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Β’ ΠΕΙΡΑΙΑ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

181. ΧΡΙΣΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Β’ ΠΕΙΡΑΙΑ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ ΔΗΜ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

182. ΒΑΡΔΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Β’ ΠΕΙΡΑΙΑ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ

183. ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ ΣΤΕΛΙΟΣ Β’ ΠΕΙΡΑΙΑ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ ΕΛ. ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ

184. ΦΑΡΜΑΚΗ ΒΕΝΕΤΙΑ Β’ ΠΕΙΡΑΙΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

185. ΔΡΑΚΟΥΤΟΥ ΜΑΡΙΑ Β’ ΠΕΙΡΑΙΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

186. ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Β’ ΠΕΙΡΑΙΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

187. ΣΑΝΤΟΡΙΝΑΙΟΥ ΜΑΡΙΑ Β’ ΠΕΙΡΑΙΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ ΔΗΜ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

188. ΛΟΛΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ Β’ ΠΕΙΡΑΙΑΣ ΠΕΡΑΜΑ ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

189. ΜΕΛΙΚΟΓΛΟΥ ΟΜΗΡΟΣ ΚΟΡΙΝΘΟΣ ΚΙΑΤΟ ΕΛ. ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ

190. ΣΑΚΕΛΑΡΙΟΥ ΜΑΡΙΑ ΚΟΡΙΝΘΟΣ ΚΟΡΙΝΘΟΣ ΑΝΕΡΓΗ

191. ΚΟΣΜΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΚΟΡΙΝΘΟΣ ΚΟΡΙΝΘΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΑΣ

192. ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΒΛΑΔΙΜΗΡΟΣ ΕΒΡΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ ΕΠΙΠΛΟΠΟΙΟΣ

193. ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ ΕΒΡΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ ΕΡΓΑΤΟΤΕΧΝΙΤΗΣ

194. ΕΥΤΑΞΙΑ ΜΑΡΙΑ ΕΒΡΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ ΕΛ. ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ

195. ΤΖΗΚΑΛΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΟΖΑΝΗ ΚΟΖΑΝΗ ΦΟΙΤΗΤΗΣ

196. ΤΖΗΚΑΛΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΟΖΑΝΗ ΚΟΖΑΝΗ ΕΛ. ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ

197. ΜΠΟΓΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΟΖΑΝΗ ΚΟΖΑΝΗ ΦΟΙΤΗΤΗΣ

198. ΠΑΣΣΙΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΚΟΖΑΝΗ ΚΟΖΑΝΗ ΦΟΙΤΗΤΗΣ

199. ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΘΕΟΔΟΣΗΣ ΚΟΖΑΝΗ ΚΟΖΑΝΗ ΦΟΙΤΗΤΗΣ

200. ΤΣΑΝΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΛΑΣΙΘΙ ΣΗΤΕΙΑ ΟΙΚΙΑΚΑ

201. ΦΑΝΗ ΘΕΟΧΑΡΗ ΠΙΕΡΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗ ΚΤΗΝΟΤΡΟΦΟΣ

202. ΚΟΣΕΟΓΛΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΙΕΡΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗ ΚΤΗΝΟΤΡΟΦΟΣ

203. ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΤΕΜΗΣ ΠΙΕΡΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗ ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

204. ΧΑΛΙΣΙΑΝΗΣ ΒΕΝΙΑΜΙΝ ΣΕΡΡΕΣ ΣΕΡΡΕΣ ΕΛ. ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ

205. ΤΣΕΛΕΚΙΔΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΣΕΡΡΕΣ ΣΕΡΡΕΣ ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ

206. ΕΚΜΕΤΖΟΓΛΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΕΡΡΕΣ ΣΕΡΡΕΣ ΕΛ. ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ

207. ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΙΕΡΟΝΥΜΟΣ ΣΕΡΡΕΣ ΣΕΡΡΕΣ ΕΛ. ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ

208. ΚΗΠΟΥΡΟΥ ΣΤΕΛΛΑ ΣΕΡΡΕΣ ΣΕΡΡΕΣ ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ

209. ΦΩΤΙΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΣΕΡΡΕΣ ΣΕΡΡΕΣ ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

210. ΚΟΥΚΟΥΡΙΓΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΕΡΡΕΣ ΣΕΡΡΕΣ ΕΛ. ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ

211. ΜΠΟΚΑΣ ΤΑΚΗΣ ΣΕΡΡΕΣ ΣΕΡΡΕΣ ΔΗΜ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

212. ΤΣΕΛΕΜΠΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΣΕΡΡΕΣ ΣΕΡΡΕΣ ΕΛ. ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ

213. ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΣΕΡΡΕΣ ΣΕΡΡΕΣ ΕΛ. ΕΠΑΓΓΕΛΜΤΙΑΣ

214. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΕΡΡΕΣ ΗΡΑΚΛΕΙΑ ΞΕΝΟΔΟΧΟΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

215. ΡΑΧΟΥΤΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ ΒΟΙΩΤΙΑ ΠΛΑΤΑΙΕΣ ΓΥΜΝΑΣΤΗΣ

216. ΓΟΜΟΣΤΙΩΤΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΜΑΓΝΗΣΙΑ ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΟΙΚΙΑΚΑ

217. ΤΣΙΚΟΥΡΚΙΤΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑ ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ

218. ΒΑΧΤΑΓΚΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΙΛΚΙΣ ΚΙΛΚΙΣ ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

219. ΜΩΫΣΙΔΟΥ ΖΗΝΑΪΔΑ ΚΙΛΚΙΣ ΚΙΛΚΙΣ ΑΝΕΡΓΗ

220. ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΙΛΚΙΣ ΚΙΛΚΙΣ ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ

221. ΚΑΡΑΔΗΜΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΡΙΚΑΛΑ ΤΡΙΚΑΛΑ ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

222. ΖΗΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΡΙΚΑΛΑ ΤΡΙΚΑΛΑ ΑΓΡΟΤΗΣ

223. ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΡΙΚΑΛΑ ΤΡΙΚΑΛΑ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ

224. ΤΡΙΧΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΡΙΚΑΛΑ ΤΡΙΚΑΛΑ ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ

225. ΠΟΣΝΑΚΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΛΑΚΩΝΙΑ ΣΠΑΡΤΗ ΝΟΜΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ

226. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΤΟΥΛΑ ΑΧΑΪΑ ΠΑΤΡΑ ΔΗΜ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

227. ΣΚΑΜΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΧΑΪΑ ΠΑΤΡΑ ΠΡΩΗΝ ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ

228. ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΧΑΪΑ ΠΑΤΡΑ ΝΟΜΙΚΟΣ

229. ΚΟΥΤΣΟΛΙΑΚΟΣ ΘΥΜΙΟΣ ΑΧΑΪΑ ΠΑΤΡΑ ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ

230. ΓΟΥΤΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΑΧΑΪΑ ΠΑΤΡΑ ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ

231. ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΧΑΪΑ ΠΑΤΡΑ ΕΛ. ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ

232. ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΧΑΪΑ ΑΙΓΙΟ ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ ΕΛ.ΑΣ

233. ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΧΑΪΑ ΑΙΓΙΟ ΔΙΑΚΟΦΤΟ ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ

234. ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΧΑΪΑ ΑΙΓΙΟ ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΗΣ

235. ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΑΧΑΪΑ ΑΙΓΙΟ ΟΙΚΟΔΟΜΟΣ

236. ΛΕΜΙΩΤΗ ΑΝΤΩΝΙΑ ΑΧΑΪΑ ΑΙΓΙΟ ΤΡΑΠ/ΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

237. ΚΑΥΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΧΑΪΑ ΑΙΓΙΟ ΞΥΛΟΥΡΓΟΣ

238. ΑΝΥΦΑΝΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΧΑΪΑ ΑΙΓΙΟ ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ

239. ΣΑΜΑΝΤΑΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΑΧΑΪΑ ΑΙΓΙΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΙΣΤΗΣ

240. ΤΣΟΥΚΑΛΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΑΧΑΪΑ ΑΙΓΙΟ ΔΗΜ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

241. ΧΕΛΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΧΑΪΑ ΑΙΓΙΟ ΒΙΟΤΕΧΝΗΣ

242. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΑΧΑΪΑ ΑΙΓΙΟ ΑΓΡΟΤΗΣ

243. ΚΑΡΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΧΑΪΑ ΑΙΓΙΟ ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ

244. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΘΕΣ-ΝΙΚΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ ΠΡΩΗΝ ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ

245. ΤΣΙΜΤΣΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ ΦΟΙΤΗΤΗΣ

246. ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

247. ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

248. ΚΟΤΟΓΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ ΑΙΣΘΗΤΙΚΟΣ

249. ΤΣΕΠΙΔΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ ΙΣΤΟΡΙΑΣ

250. ΣΙΤΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ ΑΝΘ/ΡΧΟΣ ΕΜΠΟΡΙΚΟΥ ΝΑΥΤ

251. ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

252. ΜΗΛΙΑΡΑΚΗΣ ΤΑΣΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ

253. ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΦΕΛΙΞ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ ΕΡΓΑΤΗΣ

254. ΑΣΛΑΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

255. ΙΩΣΗΦΙΔΗΣ ΑΓΑΠΙΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ ΕΛ.ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ

256. ΖΙΒΟΚΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ ΕΡΓΑΤΗΣ

257. ΤΣΟΥΡΑΪΛΙΔΟΥ ΓΚΑΛΙΝΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

258. ΤΕΠΕΤΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ ΜΗΗΧΑΝΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΣ

259. ΚΕΧΑΓΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ ΦΟΙΤΗΤΡΙΑ

260. ΦΛΥΤΖΑΝΗ ΝΙΚΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ ΕΛ. ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ

261. ΨΑΛΤΗ ΙΩΑΝΝΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ ΚΑΘΗΓΗΤΡΙΑ ΑΓΓΛΙΚΩΝ

262. ΣΑΛΤΣΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΚΟΜΜΑΤΩΝ

263. ΚΡΥΩΝΑ ΣΜΑΡΑΓΔΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

264. ΔΑΒΙΔΗΣ ΣΕΡΓΙΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ ΕΛ. ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ

265. ΗΛΙΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ ΔΗΜ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

266. ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ ΒΛΑΔΙΜΗΡΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ ΦΟΙΤΗΤΗΣ

267. ΞΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ

268. ΗΛΙΑΔΗΣ ΜΩΥΣΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ ΓΥΜΝΑΣΤΗΣ

269. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ

270. ΣΑΡΑΦΙΔΗΣ ΚΙΜΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ

271. ΧΑΛΚΙΑ ΔΟΜΝΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ ΑΝΕΡΓΗ

272. ΣΟΥΛΓΙΑΝΗ ΛΙΤΣΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

273. ΑΣΛΑΜΑΖΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ ΦΟΙΤΗΤΗΣ

274. ΣΙΔΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ ΔΗΜ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

275. ΣΤΑΜΟΥΛΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ ΙΑΤΡΟΣ

276. ΤΙΝΤ ΙΝΝΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ ΙΑΤΡΟΣ

277. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ

278. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΟΤΕ

279. ΚΙΛΙΝΚΑΡΙΔΗΣ ΡΩΜΑΝΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ ΜΑΘΗΤΗΣ ΛΥΚΕΙΟΥ

280. ΤΣΑΜΤΣΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ ΦΟΙΤΗΤΗΣ

281. ΑΚΡΙΤΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ ΦΟΙΤΗΤΗΣ

282. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ ΑΡΕΤΣΟΥ ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΗΣ ΑΠΟΛΥΜΕΝΑ

283. ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ ΕΡΓΑΤΟΤΕΧΝΙΤΗΣ

284. ΤΣΑΝΤΕΚΙΔΗΣ ΣΤΑΝΙΣΛΑΒ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ ΚΟΡΔΕΛΙΟ ΕΥΟΣΜΟΥ ΕΛ. ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ

285. ΦΙΛΙΠΠΙΔΟΥ ΔΙΑΝΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ ΚΟΡΔΕΛΙΟ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΝΕΡΓΗ

286. ΛΕΟΝΩΒ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ ΚΟΡΔΕΛΙΟ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΝΕΡΓΟΣ

287. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΖΑΡΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ

288. ΧΑΤΖΗΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΕΛ. ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ

289. ΜΠΑΛΑΜΠΑΝΙΔΟΥ ΙΟΥΛΙΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΑΝΕΡΓΗ

290. ΤΙΡΙΤΑΤΙΔΟΥ ΛΟΥΝΤΜΙΛΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΑΝΕΡΓΗ

291. ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ ΣΥΚΙΕΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ

292. ΚΑΛΙΣΤΕΝΗ ΣΟΦΙΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ ΣΥΚΙΕΣ ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ

293. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗ ΙΟΥΛΙΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ ΣΥΚΙΕΣ ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

294. ΤΣΑΚΛΑΣ ΤΑΣΟΣ ΣΑΜΟΣ ΣΑΜΟΣ ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ ΡΑΔΙΟΦΩΝΟΥ

295. ΓΑΡΥΦΑΛΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΑΜΟΣ ΣΑΜΟΣ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΣ

296. ΚΑΡΑΤΖΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑ ΝΑΥΠΛΙΟ ΝΟΜ/ΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ

297. ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑ ΑΡΓΟΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ

298. ΚΟΡΟΜΙΧΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑ ΑΡΓΟΣ ΛΟΓΙΣΤΗΣ

299. ΨΩΜΑΔΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑ ΑΡΓΟΣ ΕΛ. ΕΠΑΓΓΕΛΜΤΙΑΣ

300. ΓΑΛΑΝΟΥ ΑΝΘΗ ΚΥΚΛΑΔΕΣ ΜΗΛΟΣ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΑΣ-ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ