Δίνουμε σήμερα στην δημοσιότητα την σταυροδοσία στις δημοτικές εκλογές 2014 του δήμου Λαυρεωτικής καθώς και τη σειρά των υποψηφίων δημοτικών συμβούλων από όλους τους δημοτικούς συνδυασμούς.

ΛΟΥΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  – ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΑΙΝΟΤΟΜΙΑ
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΣ
1 ΒΕΛΕΤΑΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ 1166
2 ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ 1058
3 ΤΣΙΚΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ 940
4 ΣΥΡΙΓΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 860
5 ΔΡΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΗΛΙΑ 687
6 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ 641
7 ΚΩΣΤΑΛΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 566
8 ΒΙΔΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΟΥ 514
9 ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 512
10 ΔΑΛΑΚΛΗ – ΜΑΚΑΡΩΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΣΤΑΥΡΟΥ 487
11 ΞΑΓΟΡΑΡΗ-ΣΥΡΙΓΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ 429
12 ΔΡΙΤΣΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ 379
13 ΜΑΚΡΥΩΝΙΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ -ΙΣΙΔΩΡΟΣ του ΙΩΣΗΦ 320
14 ΒΟΥΡΛΑΚΟΥ ΓΙΑΣΕΜΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 277
15 ΒΡΑΤΣΙΣΤΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ 254
16 ΠΡΕΒΕΝΑΣ ΑΛΕΞΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 243
17 ΛΙΟΥΜΗ ΜΕΡΟΠΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 238
18 ΖΗΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 208
19 ΠΑΠΠΑΣ ΕΞΑΡΧΟΣ του ΘΩΜΑ 153
20 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 70
ΛΟΙΠΩΝ ΕΚΛΟΓΙΚΩΝ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΩΝ
ΚΕΡΑΤΕΑΣ
1 ΓΚΙΚΑΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 959
2 ΚΟΥΛΟΥΒΡΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ (ΓΙΑΝΝΑ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 707
3 ΣΙΝΗ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 418
4 ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΙΩΑΝΝΗ 408
5 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 363
6 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ (ΣΟΝΙΑ) του ΠΑΥΛΟΥ 332
7 ΣΤΟΥΡΑΪΤΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 328
8 ΑΔΑΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 287
9 ΛΙΝΑΡΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 278
10 ΠΑΛΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του 256
11 ΛΟΥΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 251
12 ΜΑΝΔΗΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 233
13 ΠΟΛΥΖΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ 223
14 ΔΟΥΚΕΡΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ Του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ 193
15 ΤΖΑΛΙΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 185
16 ΚΟΡΜΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 176
17 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΤΡΥΦΩΝΟΣ 172
18 ΤΣΟΠΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ 164
19 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 144
20 ΛΙΟΥΜΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 144
21 ΦΛΕΒΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 113
22 ΚΑΛΑΝΤΖΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (ΤΖΙΝΑ) του ΠΑΝΤΕΛΗ 109
23 ΝΙΚΗΤΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 69
24 ΛΙΑΓΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 58
25 ΣΑΚΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 57
26 ΔΑΛΑΡΕΤΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ 56
27 ΜΕΡΚΟΥΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 46
28 ΤΑΛΑΜΠΕΚΟΥ-ΒΑΡΔΙΚΟΥ ΜΑΡΑ του ΑΝΑΡΓΥΡΟΥ 34
ΑΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
1 ΛΟΥΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 357
2 ΜΑΚΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 70
3 ΜΑΡΚΟΜΙΧΑΛΗ ΑΛΚΗΣΤΙΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 80
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΣ
1 ΣΠΥΡΟΥ ΑΛΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 1452
2 ΖΑΓΟΥΡΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΧΑΡΗΣ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 1396
3 ΚΑΓΙΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 1034
4 ΡΕΤΣΟΣ ΣΑΡΑΝΤΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 579
5 ΚΡΕΤΣΗ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ (ΒΕΡΑ) του ΖΗΣΗ 303
6 ΚΟΡΑΚΙΑΝΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ 280
ΛΕΒΑΝΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ – ΝΕΑ ΕΠΟΧΗ
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΣ
1 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 736
2 ΕΛ-ΑΓΙΟΥΜΠ ΑΤΑΛΛΑ του ΝΤΑΜΕΝ 603
3 ΚΑΤΣΟΥΝΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 545
4 ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ ΑΣΠΑΣΙΑ (ΠΙΤΣΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 539
5 ΞΕΦΤΕΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ 511
6 ΜΠΙΣΤΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΣΤΑΥΡΟΥ 506
7 ΠΡΟΜΟΙΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 501
8 ΔΡΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 483
9 ΠΙΤΣΙΚΑΛΗ ΙΟΥΛΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 340
10 ΛΑΜΠΡΟΥΣΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 178
11 ΖΕΚΙΟΥ-ΠΑΛΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 104
12 ΜΥΛΩΝΑΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 102
13 ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΧΑΡΗΣ) του ΙΩΑΝΝΗ 94
14 ΚΑΨΙΑΝΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 60
15 ΚΑΛΥΒΑΣ ΣΤΥΕΦΑΝΟΣ του ΘΩΜΑ 50
16 ΝΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 49
ΛΟΙΠΩΝ ΕΚΛΟΓΙΚΩΝ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΩΝ
ΚΕΡΑΤΕΑΣ
1 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ 963
2 ΠΡΙΦΤΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ 722
3 ΣΤΑΜΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 656
4 ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΘΕΟΦΑΝΗ 622
5 ΡΟΖΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 547
6 ΚΑΤΣΙΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 545
7 ΜΑΚΡΗ ΑΡΕΤΟΥΣΑ του ΕΡΩΤΟΚΡΙΤΟΥ 511
8 ΑΔΑΜΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 429
9 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 421
10 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 390
11 ΠΕΤΣΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 367
12 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ ΣΟΦΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 356
13 ΡΕΡΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 345
14 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 289
15 ΚΟΥΜΠΛΗ-ΜΑΝΩΛΗ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 283
16 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ τοιυ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 275
17 ΑΡΩΝΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ 242
18 ΖΑΡΟΛΙΑΓΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 202
19 ΜΗΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 180
20 ΣΩΦΡΟΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 180
21 ΑΛΕΞΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ 171
22 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 157
23 ΖΑΡΟΛΙΑΓΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 140
24 ΠΟΛΥΜΕΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΟΛΥΜΕΡΟΥ 109
ΑΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
1 ΜΠΕΛΣΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 58
2 ΠΟΡΤΑΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 176
3 ΦΙΛΙΝΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 70
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΣ
1 ΠΑΠΑΡΟΥΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 470
2 ΝΤΟΥΝΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 299
3 ΖΩΡΖΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΜΑΚΗΣ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 222
4 ΜΑΤΙΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 220
5 ΜΟΥΤΣΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΦΩΤΙΟΥ 182
6 ΜΠΑΦΙΛΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΦΩΤΙΟΥ 155
ΙΑΤΡΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ – ΕΛΕΥΘΕΡΕΣ ΠΟΛΕΙΣ
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΣ
1 ΚΛΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ 506
2 ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 218
3 ΔΑΛΑΡΕΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 135
4 ΜΕΛΑ ΜΑΡΙΝΑ του ΘΕΜΕΛΗ 125
5 ΤΣΩΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΗΡΑΚΛΗ 124
6 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 123
7 ΚΑΡΡΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΑΧΙΛΛΕΩΣ 86
8 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 76
9 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ του ΑΝΔΡΕΑ 54
10 ΤΣΙΡΙΔΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 53
11 ΚΑΤΣΑΝΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ 27
12 ΔΕΛΙΑΚΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 25
13 ΤΟΥΜΠΗ ΦΑΝΗ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 25
ΛΟΙΠΩΝ ΕΚΛΟΓΙΚΩΝ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΩΝ
ΚΕΡΑΤΕΑΣ
1 ΙΑΤΡΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 626
2 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 475
3 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 378
4 ΠΕΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 319
5 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 298
6 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 260
7 ΛΙΕΠΟΥΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 203
8 ΟΡΝΕΡΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΛΥΚΟΥΡΓΟΥ 194
9 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 193
10 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΜΑΪΜΟΥΔΑΚΗΣ) ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΟΥ 184
11 ΛΙΟΥΜΗ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ 128
12 ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 128
13 ΚΑΡΑΝΔΙΝΟΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ 106
14 ΦΙΛΙΠΠΑΣ (ΚΟΝΤΟΣ) ΙΩΝΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 98
15 ΜΑΝΩΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΒΙΚΤΩΡΑ 94
16 ΡΩΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΤΖΙΜΗΣ) του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ 89
17 ΡΩΜΑΣ ΝΑΠΟΛΕΩΝ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 89
18 ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 87
19 ΟΓΛΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 76
20 ΠΛΕΥΡΙΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 68
21 ΠΟΥΛΙΔΗ (ΣΠΑΝΟΥ) ΣΤΑΜΑΤΟΥΛΑ του ΣΤΑΥΡΟΥ 65
22 ΓΡΗΓΟΡΑΚΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ 40
23 ΓΙΑΝΝΙΣΗ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΡΙΛΗ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 38
24 ΜΑΪΔΟΥ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ (ΚΟΝΤΗ ΒΕΤΑ) του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 23
25 ΤΡΑΓΑΝΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 21
ΑΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
1 ΛΟΥΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 75
2 ΣΑΡΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 47
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΣ
1 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΕΛΕΝΗ (ΛΕΝΑ) του ΙΩΑΝΝΗ 105
2 ΚΑΝΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ 53
3 ΧΑΤΖΗ ΜΑΡΤΙΝ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ-ΜΑΡΙΑΝΝΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 28
ΠΑΜΦΙΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ – ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΣ
1 ΜΕΝΤΗΣ ΔΑΜΑΣΚΗΝΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 269
2 ΑΛΙΑΓΑΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 239
3 ΚΩΣΤΑΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 142
4 ΑΝΑΝΙΑΔΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 115
5 ΚΑΤΣΙΚΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ 87
6 ΜΑΡΙΟΛΗΣ ΔΙΚΑΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 86
7 ΒΑΜΒΑΚΟΥΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 77
8 ΤΡΑΙΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 70
9 ΣΙΑΜΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΗΡΑΚΛΗ 69
10 ΔΡΟΓΓΙΤΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 68
11 ΧΑΣΙΩΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 65
12 ΜΟΥΤΣΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 63
13 ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 60
14 ΚΑΛΟΥΤΣΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 48
15 ΖΑΜΠΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ 41
16 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 24
17 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΙΩΝΝΑ του ΠΑΝΤΕΛΗ 19
ΛΟΙΠΩΝ ΕΚΛΟΓΙΚΩΝ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΩΝ
ΚΕΡΑΤΕΑΣ
1 ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 217
2 ΑΓΓΕΛΑΚΗ ΣΤΑΜΑΤΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 73
3 ΚΡΗΤΙΚΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 47
4 ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 40
5 ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 39
6 ΣΙΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 39
7 ΑΝΥΦΑΝΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 37
8 ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 34
9 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 34
10 ΚΑΡΒΟΥΝΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 29
11 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΥ 23
12 ΑΡΕΤΑΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 20
13 ΜΥΡΩΔΙΑ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 19
14 ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 16
15 ΤΣΟΓΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ 16
16 ΚΙΟΥΛΕΠΟΓΛΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ του ΝΚΟΛΑΟΥ 13
17 ΧΡΙΣΤΟΦΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ 11
ΑΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
1 ΔΑΛΕΖΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 75
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΣ
1 ΜΕΝΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 246
2 ΜΟΥΤΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 121
3 ΣΥΡΙΓΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 112
4 ΔΙΑΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 104
5 ΠΑΠΑΔΟΧΑΤΖΑΚΗΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 80
6 ΚΙΛΙΤΣΗ ΣΟΥΛΤΑΝΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 38
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΙΔΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ – ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ ΣΥΜΠΟΛΙΤΕΙΑ
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΛΑΥΡΙΟΥ
1 ΜΩΡΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 109
2 ΧΑΤΖΗΓΝΑΤΙΑΔΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ 86
3 ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – ΑΝΔΡΕΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 81
4 ΒΑΦΕΙΑΔΟΥ (ΑΚΡΙΒΟΥ) ΕΛΕΝΗ του ΣΩΚΡΑΤΗ 79
5 ΣΜΟΡΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 78
6 ΤΑΜΒΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 51
7 ΠΑΝΟΥ ΑΙΜΙΛΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 41
8 ΜΑΣΤΡΟΓΙΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ 37
9 ΓΕΩΡΓΑΤΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ 36
10 ΜΥΛΩΝΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 30
ΛΟΙΠΩΝ ΕΚΛΟΓΙΚΩΝ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΩΝ
ΚΕΡΑΤΕΑΣ
1 ΚΑΦΕΤΖΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 57
2 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ 56
3 ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 55
4 ΖΑΡΟΛΙΑΓΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ 39
5 ΚΟΥΤΕΛΙΕΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 31
6 ΒΑΓΙΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 30
7 ΛΑΠΠΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΘΩΜΑ 29
8 ΠΑΠΑΘΥΜΝΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 26
9 ΣΠΥΡΕΤΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ του ΙΩΑΝΝΗ 24
10 ΔΑΜΟΥΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 23
11 ΠΑΠΑΘΥΜΝΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 21
12 ΚΑΡΒΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ 17
13 ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 17
14 ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗ  ΕΛΕΝΗ του ΜΗΝΑ 16
15 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 12
16 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 2
ΑΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
1 ΛΑΠΠΑ -ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 32
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΣ
1 ΑΚΡΙΒΟΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 119
2 ΜΠΑΙΡΑΚ ΕΝΓΚΙΝ-ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΛΗ 39
3 ΣΜΟΡΟΓΛΟΥ (ΜΟΥΤΣΗ) ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 114