1η – 18η Αγωνιστική
Εθνικός Ν. Μάκρης – ΑΠΕ Λαυρεωτική
Ολυμπιακός Αγ. Στεφάνου – Δόξα Κορωπίου
ΑΟ Κουβαρά – Γλυκά Νερά
ΑΟ Παλληνιακός – Μάχη Μαραθώνα
ΑΟ Κρυονερίου – Κεραυνός Κερατέας
Πρωτέας Π.Φωκαίας – ΑΟ Σταμάτας
Θύελλα Ραφήνας – ΑΠΟ Νικηφόρος
ΑΟ Κορωπίου – ΓΣ Μαρκό
ΡΕΠΟ: Ολυμπιακός Λαυρίου

2η – 19η Αγωνιστική
Δόξα Κορωπίου – Εθνικός Ν. Μάκρης
Γλυκά Νερά – Ολυμπιακός Αγ. Στεφάνου
Μάχη Μαραθώνα – ΑΟ Κουβαρά
Κεραυνός Κερατέας – ΑΟ Παλληνιακός
ΑΟ Σταμάτας – ΑΟ Κρυονερίου
ΑΠΟ Νικηφόρος – Πρωτέας Π.Φωκαίας
ΓΣ Μαρκό – Θύελλα Ραφήνας
Ολυμπιακός Λαυρίου – ΑΟ Κορωπίου
ΡΕΠΟ: ΑΠΕ Λαυρεωτική
3η – 20η Αγωνιστική
ΑΠΕ Λαυρεωτική – Δόξα Κορωπίου
Εθνικός Ν. Μάκρης – Γλυκά Νερά
Ολυμπιακός Αγ. Στεφάνου – Μάχη Μαραθώνα
ΑΟ Κουβαρά – Κεραυνός Κερατέας
ΑΟ Παλληνιακός – ΑΟ Σταμάτας
ΑΟ Κρυονερίου – ΑΠΟ Νικηφόρος
Πρωτέας Π.Φωκαίας – ΓΣ Μαρκό
Θύελλα Ραφήνας – Ολυμπιακός Λαυρίου
ΡΕΠΟ: ΑΟ Κορωπίου

4η – 21η Αγωνιστική
Γλυκά Νερά – ΑΠΕ Λαυρεωτική
Μάχη Μαραθώνα – Εθνικός Ν. Μάκρης
Κεραυνός Κερατέας – Ολυμπιακός Αγ. Στεφάνου
ΑΟ Σταμάτας – ΑΟ Κουβαρά
ΑΠΟ Νικηφόρος – ΑΟ Παλληνιακός
ΓΣ Μαρκό – ΑΟ Κρυονερίου
Ολυμπιακός Λαυρίου – Πρωτέας Π.Φωκαίας
ΑΟ Κορωπίου – Θύελλα Ραφήνας
ΡΕΠΟ: Δόξα Κορωπίου
5η – 22η Αγωνιστική
Δόξα Κορωπίου – Γλυκά Νερά
ΑΠΕ Λαυρεωτική – Μάχη Μαραθώνα
Εθνικός Ν. Μάκρης – Κεραυνός Κερατέας
Ολυμπιακός Αγ. Στεφάνου – ΑΟ Σταμάτας
ΑΟ Κουβαρά – ΑΠΟ Νικηφόρος
ΑΟ Παλληνιακός – ΓΣ Μαρκό
ΑΟ Κρυονερίου – Ολυμπιακός Λαυρίου
Πρωτέας Π.Φωκαίας – ΑΟ Κορωπίου
ΡΕΠΟ: Θύελλα Ραφήνας
6η – 23η Αγωνιστική
Κεραυνός Κερατέας – ΑΠΕ Λαυρεωτική
Μάχη Μαραθώνα – Δόξα Κορωπίου
ΑΟ Σταμάτας – Εθνικός Ν. Μάκρης
ΑΠΟ Νικηφόρος – Ολυμπιακός Αγ. Στεφάνου
ΓΣ Μαρκό – ΑΟ Κουβαρά
Ολυμπιακός Λαυρίου – ΑΟ Παλληνιακός
ΑΟ Κορωπίου – ΑΟ Κρυονερίου
Θύελλα Ραφήνας – Πρωτέας Π.Φωκαίας
ΡΕΠΟ: Γλυκά Νερά
7η – 24η Αγωνιστική
Γλυκά Νερά – Μάχη Μαραθώνα
Δόξα Κορωπίου – Κεραυνός Κερατέας
ΑΠΕ Λαυρεωτική – ΑΟ Σταμάτας
Εθνικός Ν. Μάκρης – ΑΠΟ Νικηφόρος
Ολυμπιακός Αγ. Στεφάνου – ΓΣ Μαρκό
ΑΟ Κουβαρά – Ολυμπιακός Λαυρίου
ΑΟ Κρυονερίου – Θύελλα Ραφήνας
ΑΟ Παλληνιακός – ΑΟ Κορωπίου
ΡΕΠΟ: Πρωτέας Π.Φωκαίας
8η – 25η Αγωνιστική
ΑΠΟ Νικηφόρος – ΑΠΕ Λαυρεωτική
ΑΟ Σταμάτας – Δόξα Κορωπίου
Κεραυνός Κερατέας – Γλυκά Νερά
ΓΣ Μαρκό – Εθνικός Ν. Μάκρης
Ολυμπιακός Λαυρίου – Ολυμπιακός Αγ. Στεφάνου
ΑΟ Κορωπίου – ΑΟ Κουβαρά
Θύελλα Ραφήνας – ΑΟ Παλληνιακός
Πρωτέας Π.Φωκαίας – ΑΟ Κρυονερίου
ΡΕΠΟ: Μάχη Μαραθώνα
9η – 26η Αγωνιστική
Μάχη Μαραθώνα – Κεραυνός Κερατέας
Γλυκά Νερά – ΑΟ Σταμάτας
Δόξα Κορωπίου – ΑΠΟ Νικηφόρος
ΑΠΕ Λαυρεωτική – ΓΣ Μαρκό
Εθνικός Ν. Μάκρης – Ολυμπιακός Λαυρίου
ΑΟ Παλληνιακός – Πρωτέας Π.Φωκαίας
ΑΟ Κουβαρά – Θύελλα Ραφήνας
Ολυμπιακός Αγ. Στεφάνου – ΑΟ Κορωπίου
ΡΕΠΟ: ΑΟ Κρυονερίου
10η – 27η Αγωνιστική
Ολυμπιακός Λαυρίου – ΑΠΕ Λαυρεωτική
ΓΣ Μαρκό – Δόξα Κορωπίου
ΑΠΟ Νικηφόρος – Γλυκά Νερά
ΑΟ Σταμάτας – Μάχη Μαραθώνα
ΑΟ Κορωπίου – Εθνικός Ν. Μάκρης
Θύελλα Ραφήνας – Ολυμπιακός Αγ. Στεφάνου
Πρωτέας Π.Φωκαίας – ΑΟ Κουβαρά
ΑΟ Κρυονερίου – ΑΟ Παλληνιακός
ΡΕΠΟ: Κεραυνός Κερατέας
11η – 28η Αγωνιστική
Κεραυνός Κερατέας – ΑΟ Σταμάτας
Μάχη Μαραθώνα – ΑΠΟ Νικηφόρος
Γλυκά Νερά – ΓΣ Μαρκό
Δόξα Κορωπίου – Ολυμπιακός Λαυρίου
ΑΟ Κουβαρά – ΑΟ Κρυονερίου
Ολυμπιακός Αγ. Στεφάνου – Πρωτέας Π.Φωκαίας
Εθνικός Ν. Μάκρης – Θύελλα Ραφήνας
ΑΠΕ Λαυρεωτική – ΑΟ Κορωπίου
ΡΕΠΟ: ΑΟ Παλληνιακός
12η – 29η Αγωνιστική
Θύελλα Ραφήνας – ΑΠΕ Λαυρεωτική
ΑΟ Κορωπίου – Δόξα Κορωπίου
Ολυμπιακός Λαυρίου – Γλυκά Νερά
ΓΣ Μαρκό – Μάχη Μαραθώνα
ΑΠΟ Νικηφόρος – Κεραυνός Κερατέας
Πρωτέας Π.Φωκαίας – Εθνικός Ν. Μάκρης
ΑΟ Κρυονερίου – Ολυμπιακός Αγ. Στεφάνου
ΑΟ Παλληνιακός – ΑΟ Κουβαρά
ΡΕΠΟ: ΑΟ Σταμάτας
13η – 30η Αγωνιστική
ΑΟ Σταμάτας – ΑΠΟ Νικηφόρος
Κεραυνός Κερατέας – ΓΣ Μαρκό
Μάχη Μαραθώνα – Ολυμπιακός Λαυρίου
Ολυμπιακός Αγ. Στεφάνου – ΑΟ Παλληνιακός
Εθνικός Ν. Μάκρης – ΑΟ Κρυονερίου
ΑΠΕ Λαυρεωτική – Πρωτέας Π.Φωκαίας
Δόξα Κορωπίου – Θύελλα Ραφήνας
Γλυκά Νερά – ΑΟ Κορωπίου
ΡΕΠΟ: ΑΟ Κουβαρά
14η – 31η Αγωνιστική
ΑΟ Κρυονερίου – ΑΠΕ Λαυρεωτική
Πρωτέας Π.Φωκαίας – Δόξα Κορωπίου
Θύελλα Ραφήνας – Γλυκά Νερά
ΑΟ Κορωπίου – Μάχη Μαραθώνα
Ολυμπιακός Λαυρίου – Κεραυνός Κερατέας
ΓΣ Μαρκό – ΑΟ Σταμάτας
ΑΟ Παλληνιακός – Εθνικός Ν. Μάκρης
ΑΟ Κουβαρά – Ολυμπιακός Αγ. Στεφάνου
ΡΕΠΟ: ΑΠΟ Νικηφόρος
15η – 32η Αγωνιστική
ΑΠΟ Νικηφόρος – ΓΣ Μαρκό
ΑΟ Σταμάτας – Ολυμπιακός Λαυρίου
Εθνικός Ν. Μάκρης – ΑΟ Κουβαρά
ΑΠΕ Λαυρεωτική – ΑΟ Παλληνιακός
Δόξα Κορωπίου – ΑΟ Κρυονερίου
Γλυκά Νερά – Πρωτέας Π.Φωκαίας
Μάχη Μαραθώνα – Θύελλα Ραφήνας
Κεραυνός Κερατέας – ΑΟ Κορωπίου
ΡΕΠΟ: Ολυμπιακός Αγ. Στεφάνου
16η – 33η Αγωνιστική
ΑΟ Κουβαρά – ΑΠΕ Λαυρεωτική
ΑΟ Παλληνιακός – Δόξα Κορωπίου
ΑΟ Κρυονερίου – Γλυκά Νερά
Πρωτέας Π.Φωκαίας – Μάχη Μαραθώνα
Θύελλα Ραφήνας – Κεραυνός Κερατέας
ΑΟ Κορωπίου – ΑΟ Σταμάτας
Ολυμπιακός Λαυρίου – ΑΠΟ Νικηφόρος
Ολυμπιακός Αγ. Στεφάνου – Εθνικός Ν. Μάκρης
ΡΕΠΟ: ΓΣ Μαρκό
17η – 34η Αγωνιστική
ΓΣ Μαρκό – Ολυμπιακός Λαυρίου
ΑΠΕ Λαυρεωτική – Ολυμπιακός Αγ. Στεφάνου
Δόξα Κορωπίου – ΑΟ Κουβαρά
Γλυκά Νερά – ΑΟ Παλληνιακός
Μάχη Μαραθώνα – ΑΟ Κρυονερίου
Κεραυνός Κερατέας – Πρωτέας Π.Φωκαίας
ΑΟ Σταμάτας – Θύελλα Ραφήνας
ΑΠΟ Νικηφόρος – ΑΟ Κορωπίου
ΡΕΠΟ: Εθνικός Ν. Μάκρης

http://www.lavriaki.gr/