ΣΑΒΒΑΤΟ 19 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2013  (ώρα 16.30’)
ΓΗΠ. ΑΓ. ΑΝΝΑΣ: ΔΟΞΑ ΑΓ. ΑΝΝΑΣ – ΠΡΩΤΕΑΣ Π. ΦΩΚΑΙΑΣ
Κορδολαίμης – Μήταρης, Λάμπρου.
ΓΗΠ. ΒΟΥΛΑΣ: ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΜΑΡΚΟ
Δραγάτης – Τσαλίκογλου, Παπαδιώτης.
ΓΗΠ. ΓΕΡΑΚΑ: ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ – ΚΟΡΩΠΙ
Αντιπαριώτης – Μακρής, Σπίθας.
ΓΗΠ. ΚΟΡΩΠΙΟΥ «Α. ΠΡΙΦΤΗΣ»: ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΣΤΑΜΑΤΑ
Μαλαμάς – Δ. Τζαφόλιας, Πολυχρονιάδης.
ΓΗΠ. ΛΑΥΡΙΟΥ «Π. ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ»: ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. Μ.
Αρ. Γαλάνης – Δουλγεράκης, Γουρνιάς.
ΓΗΠ. ΠΑΛΛΗΝΗΣ: ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Α.Σ.
Παπάζογλου – Μπουξμπάουμ, Ρούντος.


ΚΥΡΙΑΚΗ 20 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2013  (ώρα 16.30’)
ΓΗΠ. ΓΛ. ΝΕΡΩΝ: ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ – ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ
Μανιώτης – Μήταρης, Τσαλίκογλου.
ΓΗΠ. ΚΕΡΑΤΕΑΣ: ΚΕΡΑΥΝΟΣ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ
Ανδρ. Βλάχος – Δ. Τζαφόλιας, Ρούντος.
Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΣΑΒΒΑΤΟ 19 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2013 (ώρα 16.30’)
ΓΗΠ. ΑΦΙΔΝΩΝ: ΑΦΙΔΝΑΪΚΟΣ – ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ
Καπόγλης – Κυριακόπουλος, Καλλίνικος.
ΓΗΠ. ΚΟΥΒΑΡΑ: ΚΟΥΒΑΡΑΣ – ΑΡΤΕΜΙΣ
Ελ. Αντωνίου – Ντόστης, Λάμπρος.
ΓΗΠ. Ν. ΠΑΛΑΤΙΩΝ: ΩΡΩΠΟΣ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ
Ανδρ. Βλάχος – Πανούτσος, Αντ. Βλάχος.

ΚΥΡΙΑΚΗ 20 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2013 (ώρα 16.30’)
ΓΗΠ. GALAXY: ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ. ΑΧΑΡΝΩΝ
Σπίθας – Χουλιάρας, Καρράς.
ΓΗΠ. ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ: ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ – ΚΑΛΥΒΙΑ
Μπουξμπάουμ – Μαγουλάκης, Περδίκης.
ΓΗΠ. ΓΕΡΑΚΑ: ΓΕΡΑΚΑΣ – ΡΑΜΝΟΥΣ
Παπάζογλου – Μπερέτας, Βάλλας.
ΓΗΠ. ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ: ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙ – ΑΝΟΙΞΗ
Κορδολαίμης – Πολυχρονιάδης, Β. Τζαφόλιας.
ΓΗΠ. ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ:           ΚΡΥΟΝΕΡΙ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ
Αρ. Γαλάνης – Μακρής, Κάλλης.
ΓΗΠ. ΠΑΙΑΝΙΑΣ: ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
Χριστοδούλου – Μαραγκού, Αδαμόπουλος.
ΓΗΠ. ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ: ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ – ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ
Λιάππης – Ντόστης, Δομούζης.
ΓΗΠ. ΣΠΑΤΩΝ: ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ – ΑΥΛΩΝΑΣ
Παπαδιώτης – Ζαχαρόπουλος, Πρεβεζάνος.
ΓΗΠ. ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ: ΣΥΚΑΜΙΝΟ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ
Αντιπαριώτης – Μαργαρίτης, Βιτσεντζάτος.
                               
Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΣΑΒΒΑΤΟ 19 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2013 (ώρα 16.30’)
ΓΗΠ. ΑΝΘΟΥΣΑΣ: ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΥΛΩΝΟΣ – ΔΟΞΑ ΠΟΝΤΙΩΝ
Ζαχαρόπουλος – Καρράς, Καραθανάσης.
ΓΗΠ. ΛΑΥΡΙΟΥ «Γ. ΡΑΦΙΑΣ»: ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
Απ. Παπαδόπουλος – Χιλάς, Φύτρος.
ΚΥΡΙΑΚΗ 20 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2013 (ώρα 16.30’)
ΓΗΠ. ΑΓ. ΑΝΝΑΣ: ΕΛΠΙΔΑ ΑΧΑΡΝΩΝ – ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ
Λάμπρος – Πάπαρης, Στάσης.
ΓΗΠ. ΑΝΘΟΥΣΑΣ: ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΘΗΣΕΑΣ Ν. ΜΑΚΡΗΣ
Πολυδωρόπουλος – Μπαρούνη, Μπέκας.
ΓΗΠ. ΓΛ. ΝΕΡΩΝ Β’: ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛ. ΝΕΡΩΝ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
Γουρνιάς – Γκούβας, Ζέρβας.
Ο ΑΓΩΝΑΣ  ΤΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΛΑΥΡΙΟΥ ΑΝΑΒΆΛΛΕΤΑΙ