Ορίσθηκαν οι διαιτητές για τους αγώνες του Σαββατοκύριακου ως εξής:


Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (ώρα έναρξης 16.30’)

Σάββατο 12/10:

Γήπ. Μαρκοπούλου: Μαρκό – Λαυρεωτική
Παπάζογλου – Πολυχρονιάδης, Λάμπρου
Γήπ. Π. Φωκαίας: Πρωτέας Π. Φωκαίας – Άρης Βούλας
Αρ. Γαλάνης – Ρούντος, Περδίκης  
Γήπ. Σταμάτας: Σταμάτα – Δόξα Αγ. Άννας
Ζαχαρόπουλος – Σπυρόπουλος, Αδαμόπουλος
Κυριακή 13/10:
Γήπ. Αγ. Άννας: Νικολακάκης – Νικηφόρος
Κορδολαίμης – Ρούντος, Μπουξμπάουμ
Γήπ. Αγ. Στεφάνου: Ολυμπιακός Αγ. Στεφάνου – Δόξα Κορωπίου
Μανιώτης – Δουλγεράκης, Λάμπρου
Γήπ. Κορωπίου «Αντ. Πρίφτης»: Κορωπί – Παλληνιακός
Ανδρ. Βλάχος – Τσιαλογιάννης, Χριστοσούλου
Γήπ. Μαρθώνος: Μάχη Μαραθώνος – Γλυκά Νερά
Δραγάτης – Πολυχρονιάδης, Σπίθας
Γήπ. Ν. Μάκρης: Εθνικός Ν. Μάκρης – Κεραυνός
Αντιπαριώτης – Γουργιώτης, Σπυρόπουλος
Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (ώρα έναρξης 16.30’)
Σάββατο 12/10: 
ΟΜΙΛΟΣ Β1
Γήπ. Δροσιάς: Νίκη Δροσιάς – Γέρακας
Σπίθας – Β.Τζαφόλιας, Μακρής
ΟΜΙΛΟΣ Β2
Γήπ. Αγ. Στεφάνου: Παθιακάκης – Άρτεμις
Απ. Παπαδόπουλος – Πειρασμάκης, Χόικας
Γήπ. Άνοιξης: Άνοιξη – Σαρωνικός
Δραγάτης – Παπαδιώτης, Τσιαλογιάννης
Γήπ. Βάρης: Φοίβος Βάρης – Καπανδρίτι
Πολυδωρόπουλος – Μπέκας, Κάλλης
Γήπ. Καλυβίων: Καλύβια – Μαύρος Αετός Πολυδενδρίου
Ανδρ. Βλάχος – Γιατράς, Αλεξοπούλου
Κυριακή 13/10:
ΟΜΙΛΟΣ Β1
Γήπ. Αυλώνος: Αυλώνας – Προφήτης Ηλίας
Αντ. Βλάχος – Στάσης, Βασιλάκος
Γήπ. Κ. Αχαρνών: Αχιλλέας Κ. Αχαρνών – Παμπαιανικός
Ελ. Αντωνίου – Ζέρβας, Δομούζης
Γήπ. Ανθούσας: Νικητές Ανθούσας – Ωρωπός
Αδαμόπουλος – Γκόντα, Καλλίνικος
Γήπ. Γραμματικού: Ραμνούς Γραμματικού – Διόνυσος
Γιαλούρης – Κυριακόπουλος, Καλαμπάκας
Γήπ. Σπάτων: Αήττητος Σπάτων – Κρυονέρι
Ντόστης – Αικ. Αντωνίου, Χουλιάρας
ΟΜΙΛΟΣ Β2
Γήπ. Βουλιαγμένης: Βουλιαγμένη – Αφιδναϊκός
Γουρνιάς – Καραθανάσης, Καρράς
Γήπ. Συκαμίνου: Συκάμινο – Κουβαράς
Παπαδιώτης – Μακρής, Μαραγκού
Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (ώρα έναρξης 16.30’)
Σάββατο 12/10: 

Γήπ. Αγ. Άννας: Δόξα Ποντίων – Παλλαυρεωτικός
Μαγουλάκης – Μπαλάγκα, Πανούτσος
Γήπ. Ανθούσας: Αστέρας Αυλώνος – Αστέρας Γλυκών Νερών
Χριστοδούλου – Μπερέτας, Δόγαντζης
Γήπ. Κ. Αχαρνών: Α.Ε. Μενιδίου – Ατλαντίς
Κυριακόπουλος – Μπουτζουβής, Βιτσεντζάτος
Γήπ. Ραφήνας: Αετός Πικερμίου – Αμφιάραος
Μαργαρίτης – Χριστόπουλος, Φύτρος
Κυριακή 13/10:
Γήπ. Αγ. Μαρίνας: Θησέας Ν. Μάκρης – Ελπίδα Αχαρνών
Λιάππης – Περδίκης, Χιλάς