Το πρόγραμμα της Γ’ ΕΠΣΑΝΑ

Αναλυτικά το πρόγραμμα της Γ’ ΕΠΣΑΝΑ, που προέκυψε μετά τη χθεσινή κλήρωση, έχει ως εξής:

 

1η αγωνιστική 14η
Καπανδρίτι-Πανσταυραϊκός
Ολυμπιακός Βάρης-Ραμνούς
Συκάμινο-ΑΟ Κερατέας
Νικηφόρος-Αετός Πικερμίου
Ολυμπιακός Λαυρίου-ΑΟ Αυλών
ΑΟ Παιανίας-ΑΕ Μενιδίου
Δόξα Αγ. Άννας-Κουβαράς

2η αγωνιστική 15η
Δόξα Αγ. Άννας-Καπανδρίτι
Πανσταυραϊκός-Ολυμπιακός Βάρης
Ραμνούς-Συκάμινο
ΑΟ Κερατέας-Νικηφόρος
Αετός Πικερμίου-Ολυμπιακός Λαυρίου
ΑΟ Αυλών-ΑΟ Παιανίας
Κουβαράς-ΑΕ Μενιδίου

3η αγωνιστική 16η
Ολυμπιακός Βάρης-Δόξα Αγ. Άννας
Συκάμινο-Πανσταυραϊκός
Νικηφόρος-Ραμνούς
Ολυμπιακός Λαυρίου-ΑΟ Κερατέας
ΑΟ Παιανίας-Αετός Πικερμίου
ΑΕ Μενιδίου-ΑΟ Αυλών
Καπανδρίτι-Κουβαράς

4η αγωνιστική 17η
Δόξα Αγ. Άννας-Συκάμινο
Καπανδρίτι-Ολυμπιακός Βάρης
Πανσταυραϊκός-Νικηφόρος
Ραμνούς-Ολυμπιακός Λαυρίου
ΑΟ Κερατέας-ΑΟ Παιανίας
Αετός Πικερμίου-ΑΕ Μενιδίου
Κουβαράς-ΑΟ Αυλών

5η αγωνιστική 18η
Νικηφόρος-Δόξα Αγ. Άννας
Συκάμινο-Καπανδρίτι
Ολυμπιακός Λαυρίου-Πανσταυραϊκός
ΑΟ Παιανίας-Ραμνούς
ΑΕ Μενιδίου-ΑΟ Κερατέας
ΑΟ Αυλών-Αετός Πικερμίου
Ολυμπιακός Βάρης-Κουβαράς

6η αγωνιστική 19η
Δόξα Αγ. Άννας-Ολυμπιακός Λαυρίου
Καπανδρίτι-Νικηφόρος
Ολυμπιακός Βάρης-Συκάμινο
Πανσταυραϊκός-ΑΟ Παιανίας
Ραμνούς-ΑΕ Μενιδίου
ΑΟ Κερατέας-ΑΟ Αυλών
Κουβαράς-Αετός Πικερμίου

7η αγωνιστική 20ή
ΑΟ Παιανίας-Δόξα Αγ. Άννας
Ολυμπιακός Λαυρίου-Καπανδρίτι
Νικηφόρος-Ολυμπιακός Βάρης
ΑΕ Μενιδίου-Πανσταυραϊκός
ΑΟ Αυλών-Ραμνούς
Αετός Πικερμίου-ΑΟ Κερατέας
Συκάμινο-Κουβαράς

8η αγωνιστική 21η
Δόξα Αγ. Άννας-ΑΕ Μενιδίου
Καπανδρίτι-ΑΟ Παιανίας
Ολυμπιακός Βάρης-Ολυμπιακός Λαυρίου
Συκάμινο-Νικηφόρος
Πανσταυραϊκός-ΑΟ Αυλών
Ραμνούς-Αετός Πικερμίου
Κουβαράς-ΑΟ Κερατέας

9η αγωνιστική 22η
ΑΟ Αυλών-Δόξα Αγ. Άννας
ΑΕ Μενιδίου-Καπανδρίτι
ΑΟ Παιανίας-Ολυμπιακός Βάρης
Ολυμπιακός Λαυρίου-Συκάμινο
Αετός Πικερμίου-Πανσταυραϊκός
ΑΟ Κερατέας-Ραμνούς
Νικηφόρος-Κουβαράς

10η αγωνιστική 23η
Δόξα Αγ. Άννας-Αετός Πικερμίου
Καπανδρίτι-ΑΟ Αυλών
Ολυμπιακός Βάρης-ΑΕ Μενιδίου
Συκάμινο-ΑΟ Παιανίας
Νικηφόρος-Ολυμπιακός Λαυρίου
Πανσταυραϊκός-ΑΟ Κερατέας
Κουβαράς-Ραμνούς

11η αγωνιστική 24η
ΑΟ Κερατέας-Δόξα Αγ. Άννας
Αετός Πικερμίου-Καπανδρίτι
ΑΟ Αυλών-Ολυμπιακός Βάρης
ΑΕ Μενιδίου-Συκάμινο
ΑΟ Παιανίας-Νικηφόρος
Ραμνούς-Πανσταυραϊκός
Ολυμπιακός Λαυρίου-Κουβαράς

Διαβάστε επίσης:  Προμηθέας - Λαύριο 77-66

12η αγωνιστική 25η
Δόξα Αγ. Άννας-Ραμνούς
Καπανδρίτι-ΑΟ Κερατέας
Ολυμπιακός Βάρης-Αετός Πικερμίου
Συκάμινο-ΑΟ Αυλών
Νικηφόρος-ΑΕ Μενιδίου
Ολυμπιακός Λαυρίου-ΑΟ Παιανίας
Κουβαράς-Πανσταυραϊκός

13η αγωνιστική 26η
Πανσταυραϊκός-Δόξα Αγ. Άννας
Ραμνούς-Καπανδρίτι
ΑΟ Κερατέας-Ολυμπιακός Βάρης
Αετός Πικερμίου-Συκάμινο
ΑΟ Αυλών-Νικηφόρος
ΑΕ Μενιδίου-Ολυμπιακός Λαυρίου
ΑΟ Παιανίας-Κουβαράς

Σχόλια μέσω facebook