Σας παραθέτουμε όλο το πρόγραμμα της Α’ ΕΠΣΑΝΑ, με την πρώτη σέντρα να είναι προγραμματισμένη για το επόμενο Σάββατο, 16/9. Αναλυτικά το πρόγραμμα έχει ως εξής:

Α’ Κατηγορία
1η αγωνιστική 16η
Λαυρεωτική-ΑΠΟ Νικολακάκης
Γλυκά Νερά-Θησέας Ν. Μάκρης
Παλληνιακός-Κεραυνός Κερατέας
Μαρκό-ΑΟ Κορωπίου
Αστέρας Βάρης-Άρης Βούλας
Μάχη Μαραθώνα-Άνοιξη
ΠΑΟ Καλυβίων-Γιάννης Παθιακάκης
Ολυμπιακός Αγ. Στεφ.-ΑΟ Ατλαντίς
2η αγωνιστική 17η
Ολυμπιακός Αγ. Στεφ.-Λαυρεωτική
ΑΠΟ Νικολακάκης-Γλυκά Νερά
Θησέας Ν. Μάκρης-Παλληνιακός
Κεραυνός Κερατέας-Μαρκό
ΑΟ Κορωπίου-Αστέρας Βάρης
Άρης Βούλας-Μάχη Μαραθώνα
Άνοιξη-ΠΑΟ Καλυβίων
ΑΟ Ατλαντίς-Γιάννης Παθιακάκης
3η αγωνιστική 18η
Γλυκά Νερά-Ολυμπιακός Αγ. Στεφ.
Παλληνιακός-ΑΠΟ Νικολακάκης
Μαρκό-Θησέας Ν. Μάκρης
Αστέρας Βάρης-Κεραυνός Κερατέας
Μάχη Μαραθώνα-ΑΟ Κορωπίου
ΠΑΟ Καλυβίων-Άρης Βούλας
Γιάννης Παθιακάκης-Άνοιξη
Λαυρεωτική-ΑΟ Ατλαντίς
4η αγωνιστική 19η
Ολυμπιακός Αγ. Στεφ.-Παλληνιακός
Λαυρεωτική-Γλυκά Νερά
ΑΠΟ Νικολακάκης-Μαρκό
Θησέας Ν. Μάκρης-Αστέρας Βάρης
Κεραυνός Κερατέας-Μάχη Μαραθώνα
ΑΟ Κορωπίου-ΠΑΟ Καλυβίων
Άρης Βούλας-Γιάννης Παθιακάκης
ΑΟ Ατλαντίς-Άνοιξη
5η αγωνιστική 20ή
Μαρκό-Ολυμπιακός Αγ. Στεφ.
Παλληνιακός-Λαυρεωτική
Αστέρας Βάρης-ΑΠΟ Νικολακάκης
Μάχη Μαραθώνα-Θησέας Ν. Μάκρης
ΠΑΟ Καλυβίων-Κεραυνός Κερατέας
Γιάννης Παθιακάκης-ΑΟ Κορωπίου
Άνοιξη-Άρης Βούλας
Γλυκά Νερά-ΑΟ Ατλαντίς
6η αγωνιστική 21η
Ολυμπιακός Αγ. Στεφ.-Αστέρας Βάρης
Λαυρεωτική-Μαρκό
Γλυκά Νερά-Παλληνιακός
ΑΠΟ Νικολακάκης-Μάχη Μαραθώνα
Θησέας Ν. Μάκρης-ΠΑΟ Καλυβίων
Κεραυνός Κερατέας-Γιάννης Παθιακάκης
ΑΟ Κορωπίου-Άνοιξη
ΑΟ Ατλαντίς-Άρης Βούλας
7η αγωνιστική 22η
Μάχη Μαραθώνα-Ολυμπιακός Αγ. Στεφ.
Αστέρας Βάρης-Λαυρεωτική
Μαρκό-Γλυκά Νερά
ΠΑΟ Καλυβίων-ΑΠΟ Νικολακάκης
Γιάννης Παθιακάκης-Θησέας Ν. Μάκρης
Άνοιξη-Κεραυνός Κερατέας
Άρης Βούλας-ΑΟ Κορωπίου
Παλληνιακός-ΑΟ Ατλαντίς
8η αγωνιστική 23η
Ολυμπιακός Αγ. Στεφ.-ΠΑΟ Καλυβίων
Λαυρεωτική-Μάχη Μαραθώνα
Γλυκά Νερά-Αστέρας Βάρης
Παλληνιακός-Μαρκό
ΑΠΟ Νικολακάκης-Γιάννης Παθιακάκης
Θησέας Ν. Μάκρης-Άνοιξη
Κεραυνός Κερατέας-Άρης Βούλας
ΑΟ Ατλαντίς-ΑΟ Κορωπίου
9η αγωνιστική 24η
Γιάννης Παθιακάκης-Ολυμπιακός Αγ. Στεφ.
ΠΑΟ Καλυβίων-Λαυρεωτική
Μάχη Μαραθώνα-Γλυκά Νερά
Αστέρας Βάρης-Παλληνιακός
Άνοιξη-ΑΠΟ Νικολακάκης
Άρης Βούλας-Θησέας Ν. Μάκρης
ΑΟ Κορωπίου-Κεραυνός Κερατέας
Μαρκό-ΑΟ Ατλαντίς
10η αγωνιστική 25η
Ολυμπιακός Αγ. Στεφ.-Άνοιξη
Λαυρεωτική-Γιάννης Παθιακάκης
Γλυκά Νερά-ΠΑΟ Καλυβίων
Παλληνιακός-Μάχη Μαραθώνα
Μαρκό-Αστέρας Βάρης
ΑΠΟ Νικολακάκης-Άρης Βούλας
Θησέας Ν. Μάκρης-ΑΟ Κορωπίου
ΑΟ Ατλαντίς-Κεραυνός Κερατέας
11η αγωνιστική 26η
Άρης Βούλας-Ολυμπιακός Αγ. Στεφ.
Άνοιξη-Λαυρεωτική
Γιάννης Παθιακάκης-Γλυκά Νερά
ΠΑΟ Καλυβίων-Παλληνιακός
Μάχη Μαραθώνα-Μαρκό
ΑΟ Κορωπίου-ΑΠΟ Νικολακάκης
Κεραυνός Κερατέας-Θησέας Ν. Μάκρης
Αστέρας Βάρης-ΑΟ Ατλαντίς
12η αγωνιστική 27η
Ολυμπιακός Αγ. Στεφ.-ΑΟ Κορωπίου
Λαυρεωτική-Άρης Βούλας
Γλυκά Νερά-Άνοιξη
Παλληνιακός-Γιάννης Παθιακάκης
Μαρκό-ΠΑΟ Καλυβίων
Αστέρας Βάρης-Μάχη Μαραθώνα
ΑΠΟ Νικολακάκης-Κεραυνός Κερατέας
ΑΟ Ατλαντίς-Θησέας Ν. Μάκρης
13η αγωνιστική 28η
Κεραυνός Κερατέας-Ολυμπιακός Αγ. Στεφ.
ΑΟ Κορωπίου-Λαυρεωτική
Άρης Βούλας-Γλυκά Νερά
Άνοιξη-Παλληνιακός
Γιάννης Παθιακάκης-Μαρκό
ΠΑΟ Καλυβίων-Αστέρας Βάρης
Θησέας Ν. Μάκρης-ΑΠΟ Νικολακάκης
Μάχη Μαραθώνα-ΑΟ Ατλαντίς
14η αγωνιστική 29η
Ολυμπιακός Αγ. Στεφ.-Θησέας Ν. Μάκρης
Λαυρεωτική-Κεραυνός Κερατέας
Γλυκά Νερά-ΑΟ Κορωπίου
Παλληνιακός-Άρης Βούλας
Μαρκό-Άνοιξη
Αστέρας Βάρης-Γιάννης Παθιακάκης
Μάχη Μαραθώνα-ΠΑΟ Καλυβίων
ΑΟ Ατλαντίς-ΑΠΟ Νικολακάκης
15η αγωνιστική 30ή
ΑΠΟ Νικολακάκης-Ολυμπιακός Αγ. Στεφ.
Θησέας Ν. Μάκρης-Λαυρεωτική
Κεραυνός Κερατέας-Γλυκά Νερά
ΑΟ Κορωπίου-Παλληνιακός
Άρης Βούλας-Μαρκό
Άνοιξη-Αστέρας Βάρης
Γιάννης Παθιακάκης-Μάχη Μαραθώνα
ΠΑΟ Καλυβίων-ΑΟ Ατλαντίς
Αφήστε ένα σχόλιο: