Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 16η
Κορωπί-Μάχη Μαραθώνα
Παλληνιακός-Εθνικός Ν. Μάκρης
Νικηφόρος-Μαρκό
Γλυκά Νερά-Πρωτέας Π. Φώκαιας
Κεραυνός Κερατέας-Σταμάτα
Λαυρεωτική-Δόξα Κορωπίου
Άρης Βούλας-Δόξα Αγ. Άννας
Νικολακάκης-Ολυμπιακός Αγ. Στεφάνου
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 17η
Νικολακάκης-Κορωπί
Μάχη Μαραθώνα-Παλληνιακός
Εθνικός Ν. Μάκρης-Νικηφόρος
Μαρκό-Γλυκά Νερά
Πρωτέας Π. Φώκαιας-Κεραυνός Κερατέας
Σταμάτα-Λαυρεωτική
Δόξα Κορωπίου-Άρης Βούλας
Ολυμπιακός Αγ. Στεφάνου-Δόξα Αγ. Άννας
3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 18η
Παλληνιακός-Νικολακάκης
Νικηφόρος-Μάχη Μαραθώνα
Γλυκά Νερά-Εθνικός Ν. Μάκρης
Κεραυνός Κερατέας-Μαρκό
Λαυρεωτική-Πρωτέας Π. Φώκαιας
Άρης Βούλας-Σταμάτα
Δόξα Αγ. Άννας-Δόξα Κορωπίου
Κορωπί-Ολυμπιακός Αγ. Στεφάνου
4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 19η
Νικολακάκης-Νικηφόρος
Κορωπί-Παλληνιακός
Μάχη Μαραθώνα-Γλυκά Νερά
Εθνικός Ν. Μάκρης-Κεραυνός Κερατέας
Μαρκό-Λαυρεωτική
Πρωτέας Π. Φώκαιας-Άρης Βούλας
Σταμάτα-Δόξα Αγ. Άννας
Ολυμπιακός Αγ. Στεφάνου-Δόξα Κορωπίου
5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 20ή
Γλυκά Νερά-Νικολακάκης
Νικηφόρος-Κορωπί
Κεραυνός Κερατέας-Μάχη Μαραθώνα
Λαυρεωτική-Εθνικός Ν. Μάκρης
Άρης Βούλας-Μαρκό
Δόξα Αγ. Άννας-Πρωτέας Π. Φώκαιας
Δόξα Κορωπίου-Σταμάτα
Παλληνιακός-Ολυμπιακός Αγ. Στεφάνου
6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 21η
Νικολακάκης-Κεραυνός Κερατέας
Κορωπί-Γλυκά Νερά
Παλληνιακός-Νικηφόρος
Μάχη Μαραθώνα-Λαυρεωτική
Εθνικός Ν. Μάκρης-Άρης Βούλας
Μαρκό-Δόξα Αγ. Άννας
Πρωτέας Π. Φώκαιας-Δόξα Κορωπίου
Ολυμπιακός Αγ. Στεφάνου -Σταμάτα
7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 22η
Λαυρεωτική-Νικολακάκης
Κεραυνός Κερατέας-Κορωπί
Γλυκά Νερά-Παλληνιακός
Άρης Βούλας-Μάχη Μαραθώνα
Δόξα Αγ. Άννας-Εθνικός Ν. Μάκρης
Δόξα Κορωπίου-Μαρκό
Σταμάτα-Πρωτέας Π. Φώκαιας
Νικηφόρος-Ολυμπιακός Αγ. Στεφάνου
8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 23η
Νικολακάκης-Άρης Βούλας
Κορωπί-Λαυρεωτική
Παλληνιακός-Κεραυνός Κερατέας
Νικηφόρος-Γλυκά Νερά
Μάχη Μαραθώνα-Δόξα Αγ. Άννας
Εθνικός Ν. Μάκρης -Δόξα Κορωπίου
Μαρκό-Σταμάτα
Ολυμπιακός Αγ. Στεφάνου -Πρωτέας Π. Φώκαιας

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 24η
Δόξα Αγ. Άννας-Νικολακάκης
Άρης Βούλας-Κορωπί
Λαυρεωτική-Παλληνιακός
Κεραυνός Κερατέας-Νικηφόρος
Δόξα Κορωπίου-Μάχη Μαραθώνα
Σταμάτα-Εθνικός Ν. Μάκρης
Πρωτέας Π. Φώκαιας-Μαρκό
Γλυκά Νερά-Ολυμπιακός Αγ. Στεφάνου

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 25η
Νικολακάκης-Δόξα Κορωπίου
Κορωπί-Δόξα Αγ. Άννας
Παλληνιακός-Άρης Βούλας
Νικηφόρος-Λαυρεωτική
Γλυκά Νερά-Κεραυνός Κερατέας
Μάχη Μαραθώνα-Σταμάτα
Εθνικός Ν. Μάκρης-Πρωτέας Π. Φώκαιας
Ολυμπιακός Αγ. Στεφάνου-Μαρκό
11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 26η
Σταμάτα-Νικολακάκης
Δόξα Κορωπίου-Κορωπί
Δόξα Αγ. Άννας-Παλληνιακός
Άρης Βούλας-Νικηφόρος
Λαυρεωτική-Γλυκά Νερά
Πρωτέας Π. Φώκαιας-Μάχη Μαραθώνα
Μαρκό-Εθνικός Ν. Μάκρης
Κεραυνός Κερατέας-Ολυμπιακός Αγ. Στεφάνου
12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 27η
Νικολακάκης-Πρωτέας Π. Φώκαιας
Κορωπί-Σταμάτα
Παλληνιακός-Δόξα Κορωπίου
Νικηφόρος-Δόξα Αγ. Άννας
Γλυκά Νερά-Άρης Βούλας
Κεραυνός Κερατέας-Λαυρεωτική
Μάχη Μαραθώνα-Μαρκό
Ολυμπιακός Αγ. Στεφάνου-Εθνικός Ν. Μάκρης
13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 28η
Μαρκό-Νικολακάκης
Πρωτέας Π. Φώκαιας-Κορωπί
Σταμάτα-Παλληνιακός
Δόξα Κορωπίου-Νικηφόρος
Δόξα Αγ. Άννας-Γλυκά Νερά
Άρης Βούλας-Κεραυνός Κερατέας
Εθνικός Ν. Μάκρης-Μάχη Μαραθώνα
Λαυρεωτική-Ολυμπιακός Αγ. Στεφάνου
14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 29η
Νικολακάκης-Εθνικός Ν. Μάκρης
Κορωπί-Μαρκό
Παλληνιακός-Πρωτέας Π. Φώκαιας
Νικηφόρος-Σταμάτα
Γλυκά Νερά-Δόξα Κορωπίου
Κεραυνός Κερατέας-Δόξα Αγ. Άννας
Λαυρεωτική-Άρης Βούλας
Ολυμπιακός Αγ. Στεφάνου-Μάχη Μαραθώνα

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 30ή
Μάχη Μαραθώνα-Νικολακάκης
Εθνικός Ν. Μάκρης-Κορωπί
Μαρκό-Παλληνιακός
Πρωτέας Π. Φώκαιας-Νικηφόρος
Σταμάτα-Γλυκά Νερά
Δόξα Κορωπίου-Κεραυνός Κερατέας
Δόξα Αγ. Άννας-Λαυρεωτική
Άρης Βούλας-Ολυμπιακός Αγ. Στεφάνου